Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη χτες απογευματακι, στο εν λογω μαγαζι και πεφτω παλι, πανω στην Ευα.Για οσους βοηθιουνται απο περιγραφες,ειναι Ελληνιδα,μεσαιου αναστηματος,καμπυλατη και με πλουσιο φυσικο στηθος.Με το που την βλεπω,ειχε και τα μαλλια της σε σχημα αλογουρας,καβλωνω και ανεβαινω αμεσως στο δωματιο πανω, καθοτι την ωρα εκεινη υπηρχε διαθεσιμο.Μ ε το που περναει λιγη ωρα,μπαινει μεσα και η βυζαρου Ευα.Εφοσον τελειωνουμε με τις τυπικοτητες,τις λεω σκυψε και ανελαβε υπηρεσια και η Ευα σαν ενα υπακουο παιδι,σκυβει και αρχιναει σαν δασκαλα του ειδους ενα τσιμπουκι,με γλυψειμο μεχρι κατω και γυρω απο τις μπαλλες μου,μοναδικο διχως να βιαζεται.Ο ''Παιχτουρας'' ηταν ετοιμος σε θεση ''μαχης'',ξαπλωνει στο κρεβατι και μου λεει ελα να γαμησεις τις βυζαρες μου και μου τον πιανει,τον κλεινει δυνατα στις πελωριες βυζαρες της,αρχινοντας εγω δυνατες παλμικες κινησεις με αποτελεσμα να ελθει το μοιριαο,που αυτο με παρακαλεσε η Ευα να μην το περιγραψω(λαμβανομενου υποψη οτι της ειπα οτι ειμαι μελος του site και γραφω που και που, κριτικες απο τις εμπειριες μου).Τελειωνοντας σας λεω οτι η γυναικα κατα την γνωμη μου το κατεχει το αθλημα αλλα πανω απο ολα ειναι καλο παιδι.Ευα σου ευχομαι καλες εορτες και οτι επιθυμεις.Να εισαι καλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού