Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν είναι η πρώτη φορά που συναντώ την Ναταλυ.

Στην σημερινή τσάρκα την πέτυχα στο εν λόγω studio αρκετα ανανεωμένη, ιδιεταιρα κεφάτη.
Για όσους δεν την ξέρουν: Ψηλή, Ξανθιά με μακριά σπαστά Αμαλία, ωραίο φυσικό στήθος, ωραίο σώμα, μεγάλα εκφραστικά μάτια.. Αυτό όμως που με γοητεύει στην Ναταλυ είναι η «μαγκιά» (με την καλή έννοια) που αποπνέει.
Τελευταίος πελάτης της ημέρας .

Το δωμάτιο σχετικά ανακαινισμένο, εν σχέση με την τελευταία μου επίσκεψη, με στρογγυλό πλέον κρεβάτι, καθαρό, με σωστή διακόσμηση, δυστυχώς όμως χωρίς νιπτήρα ή κάποια άλλη παροχή νερού και έτσι το 7 είναι ο μεγαλύτερος βαθμός που μπορώ να δώσω στην σχετική ενότητα.

Με πολλή διάθεση ηλθε η Ναταλυ. Άρχισε να με πειράζει με το γνωστό της στυλ μέχρι την στιγμή που αρχίσαμε τις περιπτύξεις. Αυτή την φορά ήταν πολύ καλύτερη από τις προηγούμενες.
Ξεκινήσαμε με πολύ καλά προκαταρκτικά, φιλιά και γλειψίματα στο στήθος μου και παράλληλα χαϊδέματα.
Πολύ καλό στοματικό επίσης, με αρίστη περιποίηση στην γύρω περιοχή και εξαιτερικο καραμελωμα στα @@κια.

Ανέβηκε επάνω μου για να ξεκινήσουμε το sex Πολυ δυνατή συμμετοχή, με έκανε να ξεχάσω ότι είμαι σε studio, αλλά με μια παθιάρα κοπέλα σε ένα one night stand.
Μου ζήτησε να συνεχίσουμε με ιεραποστολικό, όπου οι φωνές της αυξάνονταν, και τα σφιξίματα της γίνονταν πιο δυνατά.
Στήθηκε άριστα για πισοκολλητο. Ο διπλανός καθρέπτης ήταν σύμμαχος στην ολη διαδικασία, ερεθίζοντας με περισσότερο, και έτσι τελείωσε η «συνεδρία» μας.

Μιας και ήμουν ο τελευταίος πελάτης της ημέρας, και σε συνδυασμό, ότι πλέον γνωριζόμαστε καλά, έκατσε αρκετή ώρα και μιλήσαμε σε πολύ φιλική ατμόσφαιρα.
Σταυρωτό φιλάκι πριν φύγει από το δωμάτιο. Φεύγοντας την βρήκα στο σαλόνι να μιλάει με την παρεα μου και συνεχίσαμε όλοι μαζί την κουβέντα.

Πιστεύω ότι η Ναταλυ είναι από τις πλέον αξιόπιστες επιλογές. Ξέρει τα μυστικά του sex και δεν διστάζει να τα πραγματοποιήσει.
Σίγουρα θα ξανασυναντηθούμε. Θα βρίσκεται στο εν λόγω studio και την επόμενη εβδομάδα στην δεύτερη βάρδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2009
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού