Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μια από τις κοπέλες που τον τελευταίο καιρό ήθελα να γνωρίσω, εντυπωσιασμένος από τις φωτογραφίες και τα σχόλια συναγωνιστών ήταν η Ειρήνη (ή αλλιώς η Ήρα από τα studio της Βουλιαγμένης 63-Φραντζή 47).

Μετά από δυο αποτυχημένες προσπάθειες την περασμένη εβδομάδα σήμερα ήταν η τυχερή μου νύχτα.
Λίγη ώρα πριν το κλείσιμο του ιδρύματος, καταφθάνω.
Πολύ ευγενική και χαμογελαστή η υπηρεσία με περνάει στο σαλόνι και μου προλογίζει την Ειρηνη και τα προγράμματα της.
Φθάνει μες΄την ώρα. Πολύ πιο ωραία από τις φωτογραφίες.
Pro milf, με μαύρα μακριά μαλλιά με αφέλειες, σχιστοματα και έντονα τα ασιατικά χαρακτηριστικά –μιας και είναι Ταταρα- πλούσιο φυσικό στήθος, σφιχτό σώμα, ωραία περιφέρεια, με λίγα κιλακια στην κοιλιακή χώρα που όμως δεν ήταν αντιαισθητικά.
Απλό πρόγραμμα και βουρ στο δωμάτιο.
Μεγάλο, περιποιημένο, με ντουζιέρα, καθαρές πετσέτες, μωρομαντηλα.

Δεν άργησε να έλθει. Πολύ φιλική, χαμογελαστή με ρώτησε το όνομα μου.
Άρχισε με πολύ καλά προκαταρκτικά, γλύφοντας τις ρώγες από το στήθος μου και το υπόλοιπο σώμα μου, μέχρι τους μηρούς. Ταυτόχρονα χάιδευε την γενετική περιοχή με πολύ γαργαλιστικό τρόπο. Συνέχισε να γλύφει το λαιμό και τα αυτιά μου και έφερνε τα μεγάλα στήθη της στο στόμα μου, για να ανταποδώσω την περιποίηση, την οποία δεχόταν με ιδιεταιρη ευχαριστηση. Ακολουθησε ισπανική για λίγα λεπτά.
Σκουφάκι και έναρξη του στοματικού. Αρκετά καλή, με εναλλαγές επιφανειακού και deep throat, γλειψίματα, ρουφήγματα με ταυτόχρονη περιποιηση στα @@κια.
Στην διάρκεια του στοματικού, άψογο στήσιμο έτσι ώστε να μπορώ εύκολα να περιεργάζομαι το «γατάκι της» και την γύρω περιοχή, χωρίς να φέρει καμιά αντίρρηση.
Καβάλα από μέρους της και έναρξη του sex. Αρκετή ώρα κράτησε η ιππασία, φέρνοντας τα στήθη της στο στόμα μου, και εναλλάσσοντας εκατέρωθεν γλειψίματα στον λαιμό και τα αυτιά. Στάση του λωτού όπου και εκεί η συμμετοχή της ήταν από τις καλύτερες..
Συνεχίσαμε με ιεραποστολικό, όπου δεν σταμάτησε τα προστυχολογα που είχαν ξεκινήσει από την αρχή της διαδικασίας. Σφιχτά αγκαλιάσματα και ακόμα πιο έντονη συμμετοχη. Σε αυτή τη στάση μας βρήκε το τέλος.
Παρά το προχωρημένο της ώρας, έκατσε για αρκετή ώρα στο δωμάτιο και μιλήσαμε περί ανέμων και υδάτων, και ταυτόχρονα ανταλλάσαμε τρυφερά χάδια. Με καληνύχτισε και έφυγε.

Θα την χαρακτήριζα αρκετα αξιόλογη επιλογή. Ειδικά για τους λάτρεις των πληθωρικών γυναικών είναι αυτό που πρέπει.
Οι υπηρεσίες της είναι υψηλού επιπέδου και δύσκολα κάποιος δεν θα μείνει ευχαριστημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2009
Όνομα κοπέλας
Ίρα Τατάρα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού