Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 217799
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επισκεψη αποψε λιγο μετα την αλλαγη των κοριτσιων κατα τις 7.30.η κατερινα στην οποια και περασα ειναι μια ξανθουλα με κοντο πιασμενο κοτσο μαλλι ρουμανα.πιπινακι 20 χρονο που εχει δυο μηνες στην λαρισα οπως μου ειπε με καλουτσικα ελληνικα ,να συνεννοεισαι....αδυνατη,με ωραιο μικρο κωλαρακι,μικρα βυζακια με καλη ρωγα και ωραιο σωματακι σφιχτο....ειναι πολυ προσχαρη και παθιαρα στο σεξ...ξεκινησε με χαδια και ανταπεδοσα κι εγω με φιλακια στο μαγουλακι,τα βυζακια και το αρωματισμενο λαιμουδακι της....εγλειψα χωρις προβλημα τα βυζακια της χωρις αντιρρησεις και μετα ξαπλωσε να της κανω γλειφομουνι(75 ευρω για 15λεπτο προγραμμα/30 απλο και 100 μισαωρο με 2 εκτονωσεις).πολυ καλη συμμετοχη και εδειχνε να το ευχαριστιεται αρκετα το γλειψιμο της κλειτοριδας της και με αφησε μαλιστα να βαλω και δαχτυλακι οχι μεσα αλλα εξωτερικα να την χαιδεψω και αρκετα εντονα μαλιστα....αυτο διηρκησε αρκετη ωρα και εν συνεχεια μου εκανε πιπα πολυ καλη και με deepthroat επισης.ξεκινησε μαλιστα με γλειψιμο στα αρχιδια ενω εγλειψε και την βαση του πεους ακαποτα πριν φορεσει το προφυλακτικο...με δυο λογια τελεια συμπεριφορα σαν να πηγαινεις με την γκομενα σου...γαμησι στα τεσσερα μα δικα της κουνηματα και ιεραποστολικο και μετα το τελειωμα ξαπλωσε διπλα μου να παρει μια ανασα και να τα πουμε λιγο....πολυ φιλικη θα προτιμηθει ξανα συντομα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού