Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177087
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με το που έμαθα ότι επανήλθε η που-Τσαρίνα Λίντα έτρεξα αμέσως να αρπάξω την ευκαιρία από τα μαλλιά. Ο πρώτος πελάτης της βάρδιας . Μου λέει η τσατσά "Έχω τη Λίντα σήμερα". Κατευθείαν έδωσα το αντίτιμο και πέρασα στο δωμάτιο. Μετά από λίγο νάτη η Λίντα . Με ξανθό λουκ. Ξανθό, καρέ μαλλάκι , προφανώς περούκα. Αμέσως ξεκίνησε η μάχη . Μου πέταξε τον κώλο στη μούρη και μου είπε: "Μπορείς να με κάνεις ό,τι θέλεις..." . Αμέσως άρχισε η δακτυλοσκόπηση σε όλες τις τρύπες με ταυτόχρονο πυγοράπισμα . Έκανε και αυτή το λάθος να μου ρίξει κάνα δυο και τότε έφαγε και άλλες .Στο μουνί έπεσε fistfucking . Στο fistfucking η Λίντα κυριολεκτικά χτυπιόταν . Μου έριξε το κλασικό γλείψιμο από τον αστράγαλο ως τη μούρη . Και μετά η πίπα με ταυτόχρονη περιποίηση αρχιδιών και μουγκρητά. Μετά από όλα αυτά αρχίσαμε το σεξ. Και πόσες στάσεις δεν κάναμε. Τύφλα να έχει ο Υπερσιβηρικός. Και με απίστευτη ένταση . Κυριολεκτικά το κρεβάτι ήταν ταπί της ελληνορωμαϊκής. Αυτή από πάνω με πλάτη προς εμένα , ιεραποστολικό , πισωκολλητό και καταλήξαμε με εκείνη πάνω να μου γλείφει το πρόσωπο όπως ο σκυλάκος Μάιλο έγλειφε τον Τζίμ Κάρεϊ στη Μάσκα
Εκεί ήρθε το τέλος. Πρόσεξα ότι το όργανό μου έβγαζε καπνούς όταν το έβγαλα από τη μουνάρα της. Τέτοια ήταν η ένταση. Χεχε
Πάλι η Λίντα έδωσε ρεσιτάλ. Αυτή πρέπει να ανοίξει ινστιτούτο αδυνατίσματος ή γυμναστήριο. Θα κάνει χρυσές δουλειές. Θα κλείσουν όλα τα άλλα . Μετά από κάθε συνεύρεση ο πελάτης είναι τουλάχιστον 5 κιλά ελαφρύτερος . Άσε που κάνεις και κάτι δικέφαλους που στα γυμναστήρια θες πολύ περισσότερη δουλειά να τους κάνεις...
Η τσατσά πρέπει κάθε τόσο να μπαίνει με παγωμένο νερό να δροσίζει τον πελάτη από την ένταση, όπως κάνουν στο μαραθώνιο
Λίντα keep up !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού