Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη στο εν λογω στουντιο(Δροσοπουλου 95),μεσανυχτα και πεφτω πανω στη Λολα,ενα ξανθο Ρωσσιδακι.Λογω της βροχης δεν ειχε κινηση και ενημερωνομαι απο τον κυριο που μου ανοιξε οτι θα ειμαι ο πρωτος που θα περασει στην συγκεκριμενη κοπελλα.Απο εμφανιση, εμενα δεν ειναι απο τις γυναικες του γουστου μου ,λογω οτι ειναι μικροκαμωμενη με ελαχιστο στηθος(γουστα ειναι αυτα).Παρα ταυτα περασα διχως δισταγμο να την δοκιμασω καθοτι δεν κολλαω και πολυ στην εμφανιση, οσο στο να ξερει να γαμηθει μια γυναικα.αγαπητοι συναθλητες, εριξα τα ζαρια στην επιλογη μου και τα καρφωσα εξαρες στην δικαιωση μου, γιατι μεσα στο δωματιο ηταν το κατι αλλο,απο ολες τις αποψεις.Το στοματικο της σωστο και στο πηδημα ποικιλια στασεων με καθοδηγηση δικη μου και συνεργασια δικης της, διχως καθολου βιασυνη.Περασα καλα και πιστευω οτι ειναι αξιολογη περιπτωση.Μια μικρη σημειωση,μην σας ξεγελασουν τα βογγητα της,ειναι περα για περα ψευτικα κατα την γνωμη μου.Κλεινω με το να σας πω οτι ηταν μια καλη εμπειρια στην πλουσια ερωτικη ζωη μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2009
Όνομα κοπέλας
Λόλα
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού