Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177100
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη γιά πρώτη φορά στο ελ λόγω ίδρυμα (πάνω,το κάτω το έχουμε τιμήσει)Παρασκευή 11/01/2008 έξι το απόγευμα.Με την λίμπιντο ψηλά η Αννούλα μου φάνηκε καλή επιλογή και μετα τα παρακάλια της τσατσάς το αποφάσισα. Το κλασικό πρόγραμμα των 50 euro,ούτε θυμάμαι τι άλλο κάνει και τιμές.Το δωμάτιο καλό,καθαρό αλλά χωρίς νιπτήρα, με video.Και μπαίνει το πορνίδιο το οποίο σε σχετική ερώτηση από που είναι στην αρχή μου έκανε πλάκα οτι και καλά είναι από Τζαμάικα, από Ρωσουκρανία.Ξανθούλα με δυάρι στήθος στητό,καλό κορμί με πολύ δυνατό και γυμνασμένο κωλαράκι που στο πισωκολλητό το έσπρωχνε πολύ δυνατά.Την σφυροκοπούσα για κανένα 15-20 λεπτό με συνεχές αλλαγές στάσεων που ψιλοδιαμαρτυρήθηκε δε τις έκανε μεν (μέχρι και στην καρέκλα την πήγα),(τις αρέσει να κοιτάζεται στον καθρέπτη) μέχρι που μου είπε να τελειώνω και τελείωσα.Δεν είναι GFE αλλά εντάξει σε σχέση με τα υπόλοιπα που κυκλοφορούν είναι μια σίγουρα μέτρια και κάτι παραπάνω επιλογή.Ισως να το ξαναεπισκεφτώ σαν πρώτη επιλογή αν δεν έχω τίποτα καλύτερο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2008
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού