Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267089
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκίνησα ομολογουμένως κουρασμένος για να ξεμπουκώσω το σύστημα το οποίο επιζητούσε κάτι διαφορετικό! Πρώτη επίσκεψη στο συγκεκριμένο κατάστημα και απο την είσοδο προκαταβάλλομαι θετικά. Μου ανοίγει η ξανθούλα τσατσα, ευγένέσταστη, όπου και με οδηγεί στο σαλόνι όπου μου εξηγεί τα πάντα για την κοπέλα για τα προγράμματα, για την εταιρική ευθύνη του καταστήματος(site κτλ) μέχρι να βγεί η Μόνικα. Ο χώρος χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο έχει μια ωραία αισθητική... Για την Μόνικα, φωτός υπάρχουν και στο site οπότε έκαστος μπορεί να κρίνει ανάλογα με τα γούστα του...εμένα το κορμί της πάντως με απογείωσε...
Περνάω στο δωμάτιο το οποίο ήταν σχετικά ζεστό χωρίς να περιμένω πολύ να απολαύσω το κορμί της Μόνικας!! Μπήκε στο δωμάτιο, μου έπιασε την κουβέντα, πολύ φιλική, πολύ ζεστή με τα χαδάκια της και τα γλυκόλογα της. Μου φοράει το καποτάκι και ξεκινάει την πίπα, η οποία ήταν αισθησιακή, απολαυστική και κυρίως δεν βιαζόταν. Συνέχισε απο πάνω μου, ΄που εκεί η κοπέλα το έχει!!!! Αισθησιακές κουβέντες, τα μάτια της συνέχεια καρφωμένα στα δικά μου και κούνημα επαγγελματικό!!!! Πήγε να κατέβει ώστόσο της ζήτησα ευγενικά αν μπορούσε να συνεχίσει απο πάνω, πράγμα που και έκανε με πλατύ χαμόγελο, γεγονός που προσέθεσε ακόμα περισσότερους πόντους στην προσωπική μου βαθμολόγηση, εν συγκρίση με άλλα βόδια που δυσανασχετούν...
Λίγο πρίν με αποτελειώσει την γύρισα, την ξάπλωσα για να μπορώ να έχω θέα τια στήθη της καθώς και τις ματάρες της και απόλαυσα ένα υπέροχο οργασμό!!!
Δεν έφυγε αμέσως, ξάπλωσε δίπλα μου και είπαμε δυο κουβεντούλες σε πολύ φιλικό επίπεδο μου πέταξε και δυο φιλάκια και έφυγε για τον επόμενο τύχερό...
Συνοψίζοντας, ενώ δεν είναι η κοπέλα που θα σου πέσει το σαγόνι(εμένα προσωπικά βέβαια είναι ο τύπος μου) αποτελεί ένα παράδειγμα επαγγελματισμού και αισθησιασμού αναφορικά με τις υπηρεσίες που παρέχει. Το προσωπάκι της παραμένει γλυκό και χαμογελαστό όσες μαλακίες και αν ακούει απο τον καθένα... Την συνιστώ ανεπιφύλακτα, αν και θα προτιμούσα να μην πάει κανείς σας για να πηγαίνω μόνο εγω!!!!!!!
Have fun!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2009
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού