Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ομολογώ ότι την Σουζανα δεν την είχα δει ποτέ και ούτε είχα ακούσει κάτι γι΄αυτή
Όμως τα σχόλια του Zero Tolerance και του Πουτανγαμων σε σχετικό Thread μου κίνησαν την περιέργεια να τη γνωρίσω.

Κυριακή πρωι λοιπόν, και βλέπω ότι εργάζεται στο εν λόγω studio.
Μόνος στο σαλόνι δεν αργεί να έλθει.
Milf, Ξανθιά με μαλλιά μέχρι τους ώμους, άγρια χαρακτηριστικά θα έλεγα, αδύνατη, δυαρακι στήθος.
Πολύ μακριά από τα standard της γυναικάς που μου αρέσει, και εάν δεν πήγαινα επί τούτου, ενδεχομένως να μην έμπαινα.
Όμως ήμουν αποφασισμένος και μπήκα.
Και έκανα πολύ καλά όπως αποδείχτηκε.

Πολύ καλή στα προκαταρκτικά, με έγλυψε από την κορυφή μέχρι τα νύχια στην κυριολεξία. Από τις γάμπες, τους μηρούς, τη κοιλιά, το στήθος, τον λαιμό τα αυτιά.
Δεχόταν χωρίς διαμαρτυρία και την δική μου ανάλογη περιποίηση, δείχνοντας πως της άρεσε.
Και το στοματικό της αρκετά καλό. Το μονό «μελανό» σημείο ότι δεν ασχολήθηκε με τα @@σκιά, κάτι που εμένα καλώς ή κακώς μου αρέσει πολύ.
Στο sex ήταν επίσης πολύ καλή. Ξεκινήσαμε με ιππασία από μέρους της με πολύ καλό στήσιμο, έτσι ώστε να μπορούμε να ανταλασουμε γλυφιματακια στους λαιμούς και τα αυτιά μας. Συνεχεία με την στάση του λωτού και μετά με ιεραποστολικό για να τελειώσουμε μια αρκετά καλή συνεδρία.
Άψογη συμμετοχή σε όλη την διαδικασία, με αληθοφανείς αναστεναγμούς και βογκητά.

Δυστυχώς τα Ελληνικά της είναι ελάχιστα και έτσι δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε και πολύ. Παρόλα αυτά έκατσε δίπλα μου χαμογελαστή και μου χάιδευε πολύ τρυφερά το μπράτσο μου, δίνοντας μου πεταχτά φιλάκια στο στήθος.

Συμπερασματικά από το πουθενά, μια πολύ καλή εμπειρία με μια γυναίκα που στο δωμάτιο κάνει αυτό που πρέπει για να περάσεις καλά.
Χωρίς να είναι ιδιεταιρα εντυπωσιακή σαν παρουσία, το ισοσταθμίζει με τις υπηρεσίες της και η γνωριμία μαζί της άξιζε και με το παραπάνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2009
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού