Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Περνώντας μια βόλτα από την περιοχή και ύστερα από μία ματιά στο μαγαζί Φρίξου 14 όπου η Κρίστυ όντως είναι μία μουνάρα όπως φαίνεται και στις φωτό και θα τιμηθεί σύντομα, κατηφόρησα προς το Έρως μιας και ο φίλος συναθλητής ήθελε να τιμήσει τη Μιλάνα ξανά. Έχωντας ακούσει τα καλύτερα αλλά με ενδοιασμούς μιας και ήμουν κουρασμένος και δεν ήμουν σε φάση, μπήκα στο δωμάτιο δίνωντας το πορτοκαλί τραπεζογραμμάτιο των 50. Μετά τον αγώνα του φίλου στο δωμάτιο Νο1, έρχεται η Μιλάνα. Τυπική γνωριμία και μετά επί το έργο. Χάδια, φιλιά σε όλο το σώμα και κάπου κάπου γλύψιμο, άφηνε δαχτυλάκι στο μουνί της. Το μενού μετά έχει σκουφάκι και τσιμπούκι άλλωτε με λίγο χέρι και άλλωτε χωρίς με deep throat και παίξιμο στις μπάλλες, αλλά χωρίς γλύψιμο(πράγμα που δε με φτιάχνει ιδιαίτερα άλλωστε). Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω όπου με αργές κινήσεις άρχισε να γαμιέται πάνω στο καυλί μου. Μετά την έβαλα σε κλασική στάση από κάτω και αφού κάτσαμε έτσι μερικά λεπτά τη γύρισα στα τέσσερα. Ωραία θέα το κωλαράκι της και το τατού στη μέση αλλά λόγω της μη φάσης που είπα και στην αρχή δεν τέλειωνα με τίποτα. Αρχίζει ένα τσιμπούκι για κάνα δεκάλεπτο αφού ήδη είναι σχεδόν 20 λεπτά στο δωμάτιο και με φιλότιμες προσπάθειες θέλει να με τελειώσει. Δυστυχώς όμως σα να είχα βαρέσει ξυλοκαϊνη το εργαλείο έμεινε όρθιο και δεν έλεγε να πέσει με τίποτα αλλά ούτε και να βγάλει τα ζουμιά του. Μετά από 35 λεπτά σύνολο είπα να λήξω τη φάση. Με λίγα λόγια τιμά τα χρήματα που δίνεις η κοπέλα και προσπαθεί στα πλαίσια του δυνατού να φύγεις....ξαλαφρωμένος. Η υπηρεσία επίσης πολύ άξια μιας και παρόλο που μας θυμήθηκε από άλλη φορά δε βαρέθηκε και μας αράδιασε και πάλι όλο το μενού που είναι πολύ πλούσιο. Πιστεύω από τις καλύτερες κοπέλες στα μέρη μας και ελπίζω να μας προσφέρει για καιρό το έργο της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2009
Όνομα κοπέλας
Μιλάνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού