Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242064
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο γιορτη που πηγα χτες(ηταν του αγιου Στυλιανου),ειπα πριν παω σπιτι να λοξοδρομησω λιγο(Δροσοπουλου 95)για να δω ποια κοπελλα ειναι βαρδια.Αγαπητοι συναγωνιστες ο κυριος που ειναι επι της υποδοχης την νυχτα, μου παρουσιαζει μια πρωτοεμφανιζομενη στο εν λογω στουντιο(και μαλιστα Ελληνιδα, ηλικιας γυρω στα 25)ονοματι Ευα.(μεσαιου αναστηματος,προσχαρη και με πλουσιο φυσικο στηθος).Μου κλεινει το ματι και μου λεει με εμενα θα τα δεις ολα!!Τι ηθελε να το πει αυτο στον Παιχτουρα?Χτυπαω αμεσως το απλο προγραμμα και μπαινω στο δωματιο,γδυνομαι και βλεποντας ενα εργο που ειχαν στο βιντεο αρχισα και επαιζα το εργαλειο μου,απαλα.Δεν περνα λιγη ωρα και εμφανιζεται το πιπινακι.Στηνεται απο πανω μου(καθομουν στο καναπε)και μου λεει γιατι τον μαλακιζεις μονος σου..εγω γιατι ειμαι εδω!!!και γονατιζει μου το βαζει σφιχτα στις πελωριες φυσικες βυζαρες τις,αρχινοντας την γνωστη ισπανικη μεθοδο που οφειλω να ομολογησω την κανει καταπληκτικα.Εν συνεχεια αρχιναει ενα αργο γλυψειμο σε ολο το σωμα φτανοντας στον μου ,του βαζει το σκουφακι του και συνεχιζει το αργο,ηδονικο,βασανιστικο γλυψειμο(διχως χερι και περιποιηση στις μπαλλες).Καναμε τουλαχιστον τεσσερις εναλλαγες στασεων βογγουσε συνεχεια,λεγοντας μου οτι της αρεσουν τα χοντρα εργαλεια και προς το τελος με παρακαλεσε να χυσω στις βυζαρες της και φυσικα χατηρι δεν της χαλασα και της τα πασαλειψα στις πλουσιες φυσικες βυζαρες της.Φευγοντας δεν καταλαβα αν εκανα σεξ με μια επαγγελματια η με μια που διψαει για σωστο γαμησι.Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ειναι αιτια που θα με χασουν οι αλλες συναδελφισες της γιατι προσωπικα εμενα μου αρεσε πολυ.Τελος επισημανω οτι ειναι πολυ ζεστη και φιλικη κοπελλα.Να εισαι παντα καλα Ευα,χαρηκα που σε γνωρισα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού