Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824399
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Έυα την είχα δει από τις φώτος και ομολογώ πως από κοντά είναι καλύτερη!! Ξανθιά με όμορφο χαμόγελο, ωραιότατο στήθος, σχετικά μεγάλο, υπέροχα μαύρα ψηλοτάκουνα!!! Παίρνω το πρόγραμμα της ποδολαγνείας να δοκιμάσω για 1η φορά! Ανεβαίνω στο δωμάτιο του φετιχισμού!! Απίστευτο δωμάτιο!! Μεγάλο, με ντουλάπα τακουνοσυλλογή, τρελή όμως, kinky ρούχα, δερμάτινο σταυρό, θρόνο και δερμάτινο πάγκο!! Μετά από λίγη ώρα, δεν κατάλαβα πόση πέρασε γιατί χάζευα την τακουνοσυλλογή... χεχε, ήρθε η Έυα!! Ξεκινήσαμε με φιλοχαδάκια και γλύψιμο στα μπαλάκια! Αμέσως μετά περάσαμε στο τακουνοπροσκύνημα!! ΘΕ'Ι'ΚΟ!!!! Καταπληκτικά μαύρα ψηλοτάκουνα πέδιλα και όμορφα πόδια!! Μετά απο κάποια ωρίτσα, περάσαμε στο κρεββάτι όπου μετά την ωραία πίπα και το ισπανικό, είχαμε ακροβατικές επιδήξεις!! Ιεραποστολικό όπου είχα θέα το υπέροχο στήθος της, τα πόδια και τα τακούνια της, στο κεφάλι μου, στους ώμους μου, πίσω στην πλάτη, στα μούτρα μου!! Ύστερα περάσαμε στο πισωκολλητό όπου πάλι εναλλασόμουν χάδια σε στήθος, κώλο, πλάτη, τακούνια!!
Μετά από λίγο, ήρθε το τέλος... στα υπέροχα τακούνια!!!
Υπέροχες στιγμές... θα ξανατιμηθεί!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
14
Πόντοι:
3.057
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού