Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλη εβδομαδα σε ολους σας.Απογευμα Κυριακης χτες και εβλεπα σπιτι μου την διαφημιζομενη ταινια που ειχα αγορασει απο το περιπτερο.Αποτελεσμα με τις μουναρες που εχει μεσα η ταινια σε συνδυασμο με το σεναριο της και το θεμα,ενοιωσα σε καποια φαση αφορητες καβλες.Ανοιγω αμεσως το site και πηγαινω στο προφιλ του στουντιο 95 που ειναι το κοντινοτερο στην περιοχη μου βλεποντας οτι ειναι βαρδια η γνωστη Λαουρα.Λεω αμεσως στον εαυτο μου τρεχα εφοσον το Σαββατοκυριακο τους πεταξες τα ματια εξω και κονομησες καλα λεφτουδακια απο το ποδοσφαιρικο στοιχημα στον Ο.Π.Α.Π.Με το που φτανω αμεσως η ευγενεστατη κυρια επι της υποδοχης μου παρουσιαζει την Λαουρα με ενα κοκκινο φορεματακι αυτη την φορα που σε συνδυασμο με το ασπρο δερμα της ηταν σκετη καβλα.Εφοσον περιμενω λιγο στο σαλονι γιατι υπηρχαν στα δωματια αλλοι συναθλητες του σεξ,ερχεται η σειρα μου και παιρνω το προγραμμα των 70 με Sex Show γιατι στο πακετο αυτο εκτος οτι ειναι απο τις λιγες που διαθετει δονητη με μπαταριες ειναι ισως απο τις ελαχιστες περιπτωσεις σε στουντιο που σεβεται τα παραπανω χρηματα που δινεις κανωντας καταπληκτικα κολπα με τον δονητη στο μουνι της και στο στομα της.Με το που ερχεται στο δωματιο μου καταθετει το δικαιολογημενο παραπονο της οτι με εχασε(που να καταλαβουν ολες τους οτι ενα σωστο Αρσενικο ειναι σαν την μελισσα που πηγαινει απο γυρη σε γυρη,δεν τις παραξηγω ομως γιατι θελουν ν α νομιζουν οτι εισαι πελατακι τους).Λοιπον παμε τωρα στην ουσια,καθομουν στο καναπε του δωματιου οπως κανω παντα οταν πηγαινω στο συγκεκριμενο στουντιο και αρχιναει αυτη με τα ομορφα ποδαρακια της ορθια οπως ειναι να μου παιζει το χοντρο εργαλειο μου και μετα να μου τουρλωνει το κωλαρακι της σαν να μου λεει κοιτα μαλακα τι εχανες τοσο καιρο που ειχες να με επισκεφτεις(λεω απο μεσα μου εχω δει και εχω δει προστυχα και παιχνιδιαρικα πλασματα,σαν και αυτην ομως οφειλω να ομολογησω ελαχιστες φορες).Με πεταει στο κρεββατι και αρχιναει ενα γλειψυμο παντου και ειδικα κατω στην γυρω περιοχη και στις μπαλες μου δεν αντεχα και αρπαζω το μοσχομυρωδατο μουνακι της και το βαζω στο στομα μου για περιποιηση(κατι που κανω σπανιως)διαπιστωνοντας πως η γκομενα ηταν καβλωμενη εχοντας αναψει ολα τα κοκκινα και σε μενα αλλα και σε αυτη.Σε μια φαση αρπαζω τον δονητη και της το χωνω μαλακα στο μουνι της και εισπρατω την απαντηση εκ μερους της πιο βαθια και πιο γρηγορα(λεω παλι απο μεσα,αυτη ειναι καταπλακτικη,σπιτι της πρεπει να κοιμαται με τον δονητη).Καθως την ξεσκιζα με τον δονητη, μου τον αρπαζει και το χωνει στο στομα της ταυτοχρονα και συγχρονως με το εργαλειο μου,ενα τσιμπουκωμα εκ μερους της και στα δυο διχως τελειωμο(παιδια εκει τα ειδα ολα,ομολογω σπανιο θεαμα).Τελειωσαμε με ιππασια εκ μερους της στο εργαλειο μου(εφοσον καταφερα και κρατηθηκα και δεν εχυσα στο σουπερ θεαμα που προσεφερε).Τελειωνοντας σας την συνιστω ανεπιφυλακτα στο sex show της,δεν θα τα κλαψετε τα παραπανω χρηματα που θα δωσετε να ειστε σιγουροι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2009
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού