Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825646
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά την προτροπή του συναγωνιστή heellover δοκίμασα την Μαρίνα . Εμφανίστηκα νωρίς το απόγευμα στο στούντιο. Αν και αυτό είναι μέγαρο , δεν είναι στούντιο. Τέλειος χώρος. Η κυρία στην υπηρεσία πολύ ευγενική μου πρόσφερε ποτό και μου ανέλυσε τα προγράμματα . Πήρα το 50άρι με το 69. Εμφανίστηκε η κοπέλα . Ψηλή, με μαλλιά μαύρα μακριά και ριχτά στο σώμα της. Πολύ αισθησιακό βλέμμα, πλούσιο στήθος . Γόβες με τακούνι στιλέτο . Τώρα κατάλαβα γιατί τέλειωσε αμέσως ο heellover. Έπαθα πλάκα γιατί αυτή η γυναίκα εξέπεμπε μια θηλυκότητα και έναν απίστευτο αισθησιασμό. Το όλο της παρουσιαστικό , το βλέμμα της ,τα ριχτά της μαλλιά, το στήθος της ... η όλη της παρουσία , δεν ξέρω πως να το πω. Το αρχέτυπο της γυναίκας. Φινέτσα και γοητεία σαν ιταλίδα. Στο δωμάτιο χώθηκε κατ'ευθείαν στα μπαλάκια μου. Πολύ καλή δουλειά. Ελεύθερα γλειψίματα . Δεν τη χόρταινα... Μετά γύρισε σε στάση 69. ΜΟΥΝΑΡΑ λαχταριστή και πεντακάθαρη. Την έφαγα σε διάφορες στάσεις σαν παλαβός. Ευγενέστατη και συνεργάσιμη Μετά ξεκινήσαμε το φίκι φίκι σε ιεραποστολική στάση . Μετά από αυτό της είπα να ξανακάνουμε 69 για να τελειώσω. Το δέχτηκε και συνέχισα να τρώω τη μουνάρα της . Την έφαγα τόσο πολύ, ώστε μετά ρευόμουνα . Χεχε Μετά από λίγο τέλειωσα. Κουβεντούλα , φιλάκι και αποχαιρετισμός με υπόσχεση για δεύτερο γύρο (και τρίτο ,και τέταρτο κλπ...)
Συνολική εντύπωση πολύ καλή. Μια ΓΥΝΑΙΚΑ.
Φεύγοντας , συνειδητοποίησα το πόσο τυχερή και ευλογημένη γενιά είμαστε. Τί μουνιά είδαμε και φάγαμε σε αυτή τη χώρα δε λέγεται...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού