Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η πρώτη φορά που γράφω κριτική για κοπέλα που δουλεύει σε στούντιο, όμως η συγκεκριμένη το αξίζει και με το παραπάνω. Εξηγούμαι: Μπορεί να μην είναι τόσο όμορφη όσο π.χ. η Αφροδίτη, την οποία επίσης έχω τιμήσει, μπορεί το στούντιο στο οποίο εργάζεται να έχει παραμείνει όπως ήταν τόσα χρόνια, δίχως δηλ. τις ανέσεις που έχουν άλλα ανταγωνιστικά του χώρου (ντουζιέρα μέσα στο δωμάτιο, ατομικές πετσέτες κλπ.), μπορεί το παρκάρισμα να είναι ένα πρόβλημα, όπως και η είσοδος του χώρου που είναι φόρα - παρτίδα επί της Θησέως, όμως η συγκεκριμένη κοπέλα, η οποία πρέπει να επανήλθε πρόσφατα στην εγχώρια, ενεργό δράση, αποτελεί κατά τη γνώμη μου σημείο αναφοράς και παράδειγμα προς μίμηση για πολλές άλλες του χώρου. Είναι ευγενέστατη, χαμογελαστή, υπομονετική εάν παραστεί ανάγκη, πρόθυμη, έχει μάτια πράσινα και βλέμμα πονηρό και προκλητικό που σε ξεσηκώνει, στήθος μικρό αλλά φυσικό, κορμί λεπτό και καμπυλωτό εκεί που χρειάζεται, ένα κώλο που όταν στήνεται στο 4 είναι σωστό ποιήμα, της αρέσει η δακτυλοσκόπηση τόσο της μπροστινής όσο και της πίσω πόρτας, και αφήνει τον πελάτη να φύγει καταϊδρωμένος και με ένα χαμόγελο ικανοποίησης στα χείλη. Γιαυτό το τελευταίο είμαι σίγουρος, γιατί μου συνέβη και τις 2 φορές που την επισκέφθηκα. Και το κυριότερο, είτε ευχαριστίεται κι εκείνη μαζί σου, είτε το κάνει τόσο πιστευτά, που νομίζεις ότι είσαι με τη γκόμενά σου και ότι τη βρίσκετε και οι δύο μαζί. Όταν της το είπα, μου χαμογέλασε και μου απάντησε ότι για εκείνην έχει σημασία να φύγει ο πελάτης ευχαριστημένος! Τουτέστιν, και άψογη επαγγελματίας.
Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας,
Kon.air
Υ.Γ. Η βαθμολογία μου, χωρίς τους γνωστούς περιορισμούς, θα ήταν διαφορετική μόνο ως προς τη Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 9 (αντί 7), και ως προς τη Σχέση απόδοσης/τιμής: επίσης 9 (αντί 7). Όσον αφορά τη χαμηλή βαθμολόγηση του χώρου (5), αυτή οφείλεται στις παραπάνω ελλείψεις και όχι σε έλλειψη καθαριότητας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Αγνή
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
87
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού