Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακή 2:00 το μεσημεράκι πέρασα από το Στούντιο 40. Ήξερα ότι είναι το σεξουαλικό Ερικάκι με το γλυκό μουνάκι!!!Κάθε φορά που βλέπω αυτό το μωρό παθαίνω...βγήκε σαλόνι με τέτοιο νάζι που με τρελαίνει!!!Και βέβαια περνάω με πρόγραμμα 69.Δεν μπορώ να σας περιγράψω με λόγια αν δεν το δείτε με τα μάτια σας!!!Δωμάτιο πεντακάθαρο...τα σεντόνια μοσχοβολούσαν!!!Χώρος πανέμορφος!!!Σε 15 λεπτά περίπου έρχεται το Ερικάκι όπως πάντα τόσο ζεστό,τόσο γλυκό!!!Αρχίσαμε να μιλάμε...έτσι κάνει πάντα το Ερικάκι και νιώθεις σαν να είσαι με την κοπέλα σου!!!Τόσο ζεστό πλάσμα δεν υπάρχει σε όλη την Αθήνα!!!Και σιγά σιγά άρχισε τα προκαταρκτικά...Παιδιά.. κάθε φορά που μου κάνει πίπα η Έρικα, πετάω στα ουράνια...ο πούτσος μου εκτοξεύεται, τρελαίνομαι!!!!Μετά γυρίζει μόνη της το μουνάκι της να το γλύψω...βογκά και σπαρταρά σαν το ψάρι....Ανεβαίνει από πάνω και χτυπιέται με το κωλαράκι της γυρισμένο σε μένα...με κοιτάει στον καθρέφτη και φωνάζει από την κάβλα!!!Δεν άντεξα άλλο,την γύρισα στα τέσσερα και με την θέα του πανέμορφου κώλου της κατέθεσα συναγωνιστές μου....Όποιος δεν έχει επισκευτεί την Έρικα χάνει πολλά!!!Αυτό το πλάσμα είναι άγγελος στη γη!!!Δεν έφυγε αμέσως...μιλήσαμε λίγο καθώς ήμασταν αγκαλίτσα..με φίλησε και μετά της είπα εγώ να βγει γιατί άκουγα το κουδούνι που χτυπούσε συνέχεια.
Πολλά φιλάκια Ερικάκι θα σου ξανάρθω σύντομα μωράκι μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2009
Όνομα κοπέλας
Έρικα
Υπηρεσίες
gymnfigure
Μέλος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού