Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824394
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απογευματινή επίσκεψη σήμερα Δευτέρα 16/11 γύρω στις 19:00 γνωρίζοντας ότι θα βρω τη Σοφία.Είναι μία από τις ομορφότερες και πιο γλυκές κοπέλες που έχω συναντήσει σε στούντιο και μπορώ να πω πως μου βγάζει το ''καλό παιδί'' που κρύβω μέσα μου.Όχι πολύ ψιλή,αλλά με υπέροχο πρόσωπο και υπέροχα ξανθά μαλλιά,βυζάρες,ωραίο κωλαράκι και πολύ απαλή επιδερμίδα.Πήρα το φουλ πρόγραμμα(χωρίς αυταρχικό) και το βέβαιο είναι ότι βγήκα ''άλλος άνθρωπος'' από το δωμάτιο.Ξεκίνησα μ'ένα φοβερό μασάζ,μετά πίπα πολύ αργή και βαθιά(όλα τα λεφτά),στο καπάκι 69 όπου πιστεύω ότι έκανα ότι καλύτερο μπορούσα(όπως κι η κοπέλα άλλωστε) και συνέχεια με ποδολαγνεία όπου έγλειφα με μανία(και 'γω δεν ξέρω πόση ώρα) τα πατουσάκια της Σοφίας!!Για συνέχεια μπήκε η ''ζελατίνα'' και ξεκινήσαμε την ιππασία,τόσο όσο άντεξαν οι κοιλιακοί μου!!Έπειτα αποφάσισα να την ξαπλώσω και να περάσω εγώ από πάνω για να κάνω παιχνίδι,κάνοντας βεβαίως και τα απαραίτητα διαλλείματα για ν'ασχοληθώ με τις υπέροχες αυτές βυζάρες ώσπου να με βρει το τελείωμα,εξουθενωμένο πραγματικά από αυτή την μάχη.Το μπανάκι που έκανα μετά ήταν ότι χρειαζόταν εκείνη την στιγμή.Καθ'ολη τη διάρκεια άφησα τη Σοφία να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων(ενώ συνήθως κάνω το αντίθετο) και δεν το μετάνιωσα καθόλου.Μ'ένα τόσο τρυφερό πλάσμα δεν θα μπορούσα να πω όχι σε κάτι.Σοφία σ'ευχαριστώ για όλα,να συνεχίσεις να είσαι τόσο γλυκιά και τρυφερή και θα τα πούμε σύντομα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2009
Όνομα κοπέλας
Σοφία
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.431
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού