Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 61186
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η σημερινή τσάρκα με έβγαλε στο νέο ίδρυμα της οδού Σπύρου Πατση 27.
Η Αγάπη ήταν το κορίτσι που συνάντησα.

Γνωστή σαν παρουσία από την θητεία της στην Βριλησσου, αλλά ποτέ δεν είχε τύχει να «γνωριστούμε» καλυτέρα.

Για όσους δεν την ξερόυν: Νεαρή κοπέλα. Γύρω στα 25, καστανή με ανταύγειες, ωραίο σωματάκι, ακόμα ωραιότερο στήθος, baby face με κοτσιδάκια στα μαλια της, που της έδιναν ένα στυλ αθωας μαθητριουλας…..
Αν και δεν είναι στα στανταρ της γυναίκας που με ενθουσιάζει αποφάσισα να περάσω.
Το δωμάτιο σε αντίθεση με το σαλόνι που ήταν τεραστιο, μικρό σχετικά, όμως αρκετά καθαρό και περιποιημένο. Με νιπτήρα, χωρίς ντουζιέρα όμως, με μωρομαντηλα.

Δεν άργησε να έλθει. Χαμογελαστή, με ρώτησε εάν είμαι πρώτη φορά στον χώρο τους.
Τα προκαταρκτικά της περιοριστήκαν μόνο σε τρίψιμο ισώματος της επάνω στο δικό μου. Καμιά άλλη επαφή .Συνέχισε στο ίδιο μοτιβο με απαλά χαδάκια, βγάζοντας σιγά σιγά τα εσώρουχα της.
Ξεκίνησε το στοματικό, βάζοντας το απαραίτητο σκουφάκι φυσικά.
Καλή χωρίς χέρια, χωρίς όμως και ιδιεταιρο deep throat. Καλό στήσιμο που μου επέτρεπε την πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σώματος της. Δεν ασχολήθηκε καθόλου με τα @@κια.

Ανέβηκε από πάνω μου, μετά από αίτημα μου, για να ξεκινήσουμε το sex. Μετά από κάποια λεπτά, ακολούθησε η σταση του λωτού για να καταλήξουμε στο ιεραποστολικό.
Στην όλη διαδικασία, η συμμετοχή της περιορίστηκε σε αληθοφανή βογκητά και σε ελάχιστα έως μηδενικά χάδια στο στήθος μου. Απευφευγε πολύ διακριτικά τα όποια γλειψίματα ήθελα να της κάνω στα στήθη και τον λαιμο της, παίρνοντας τις κατάλληλες στάσεις για να με εμποδίσει.

Μετά το τέλος έκατσε για λίγο διπλά μου αρκετά γελαστή και μιλήσαμε λίγο.
Σαν συμπέρασμα: καλή για τους ππιπινολατρες. Προσπαθεί για gfe κατάσταση που άπειροι στο «άθλημα» να ενθουσιαστούν.
Οι εμπειρότεροι δεν θα «τρελαθούν» μαζί της και ενδεχομένως να περίμεναν κάτι περισσότερο..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2009
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού