Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824744
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη 14/11 στο στούντιο φυλής κατα τις 6:30, γνωρίζοντας οτι δουλεύει η Αντζελα,την οποία έχω ξανατιμήσει.Τι να πω για την Αντζελα,είναι κορμάρα,γλυκιά πρόσχαρη και ευχαριστιέται αυτό που κάνειδινόντας μια αίσθηση απόλαυσης.Μέσα στο δωμάτιο σκέτη κόλαση ξεκινώντας με μια deepthroat πίπα η οποία πραγματικά σε οδηγεί σε άλλα μονοπάτια.Στην συνέχεια μεταπήδηση σε ιεραποστολική στάση με τα πόδια της στους ώμους κάτι το οποίο με τρελαίνει και με ανεβάζει πολύ.Μετά ξανά δυνατή πίπα με γλύψιμο στις μπάλες όπου της ζήτησα να ιππεύσει το εργαλείο μου σαν καλή αμαζόνας που είναι.Πραγματικά φοβερή με πολύ πάθος και ενέργεια σε ολη την διάρκεια που ήτανε πάνω μου.Στο τέλος γύρισε στα τέσσερα όπου μετά από ένα έντονο σφυροκόπημα επήλθε η ολοκλήρωση μιας πραγματικά έντονης ερωτικής συνεύρσης.Ο χρόνος που παρέμεινα στο δωμάτιο άγγιξε τα 20λεπτά χωρίς και να το καταλάβω αφού πέρναγα τόσα ωραία.
Οι βαθμολογίες μου για την εμφάνιση είναι 10,για την συμμετοχή/διάθεση επίσης 10χωρίς καμιά υπερβολή και φυσικά η απόδοση τιμής σίγουρα 10ρακι μιας και σε αποζημιώνςι η Άντελα με όλη της την συμπεριφορά.
Η μόνη παραφωνία ήτανε η κυρία της υποδοχής η οποία βαριότανε να μου πεί τα προγράμματα αλλά δεν με πείραξε μιας και τα γνώριζα ήδη.
Σίγουρα θα ξαναεπισκευθώ την εν-λόγω στούντιο μαις και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2009
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού