Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 404143
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη φορά επίσκεψη στη Λάνα, είπα να δοκιμάσω και εγώ από το Milfομπούκαλο για το οποίο τόσα πολλά είχα ακούσει. Το στούντιο χωρίς πολύ κίνηση βγαίνει η ευγενική κατατοπιστική αλοδαπή τσατσούλα και μου λέει έχω το κανόνι του στούντιο. Βγαίνει η Λάνα πολύ τσαχπίνα και μου λέει, έλα μέσα αγόρι και θα περάσουμε όμορφα. Να πω την αλήθεια λόγω εμφάνισης που δε μου γέμισε το μάτι έκανα να φύγω. Μου λέει όμως η 2 Χ τσα μην κάνεις το λάθος τέτοια εμπειρία δεν θα την έχεις ξαναζήσει. Την άκουσα λοιπόν και τελικά δεν έχασα. Μέσα στο δωμάτιο νόμιζα ότι βρισκόμουν με 2 εικοσάρες ταυτόχρονα. Τέτοια ενέργεια και διάθεση. Η μία μου έγλειφε τα αρχίδια, η άλλη με χάιδευε, στη μία έκανα γλυφομούνι η άλλη μου έπαιρνε τέτοιο λαρυγγοτσίμπουκο που δεν έχω ξαναζήσει σε στούντιο. Βαθύ, υγρό, πεινασμένο και κολασμένο. Από στάσεις? Ότι φανταστεί ο νους και όσο αντέχεις. Καβάλα στα άρματα, προσκυνητής στην εκκλησία, επιπλοποιός να βιδώνω καρέκλες και κρεβάτια. Ε, κάπου εκεί τα έδωσα όλα και γω. Λίγη κουβεντούλα, την έκοψα μάλλον για τεκνατζου μια που δείχνει να απολαμβάνει πολύ αυτό που κάνει με τα μικρά αγόρια. Τελικά η πράξη δείχνει ότι οι πιο άσχημες πουτάνες τιμάνε καλύτερα το 50άρικο. Είχε δίκιο τελικά η 2 Χ τσα. Τέτοια εμπειρία δεν την είχα ξαναχύσει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2009
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.006
Πόντοι:
3.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού