Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα συνευρεθεί και παλιότερα με την κοπέλα αυτή όμως δεν μου γέμισε το μάτι και δεν είχα γράψει κριτική. Μολις την ξαναείδα στο σαλόνικάτι μου έκανε κλικ ότι έχει αλλάξει και αποφάσισα να περάσω στα ενδότερα. Ο χώρος αρκετά καθαρός ένας συναγωνιστής πριν από εμένα οπότε η αναμονή όχι μεγάλη. Η κοπέλα μόλις έρχεται στο δωμάτιο τα πεταέι όλα και με τρελένει. Είναι πολύ χυμώδης λες και παίζει σε τσόντα και αρχίζει φιλιά και χάδια σε όλο το σώμα. Τρελό θεότρελο τσιμπούκι χωρίς αρχιδογλειψίματα και άγρια καβάλα σαν λυσσασμένη φοράδα. Για να μην τελειώσω την κατεβάζω και τότε αυτή κάνει το ασύλληπτο. Μωρο μου μου λέει θέλω να με γλυψεις. Που της λέω? Ξέρεις που μου λέει. Και αρχίζω να της γλείφω το μουνα.. το οποίο ήταν και πολύ γευστικό. (Βέβαια μετά το μετάνιωσα και έτρεχα να βρω ανοικτό φαρμακείο να βάλω αντισηπτικό) Την έβαλα στα τέσσερα και με θέα την υπέροχη (από τις καλύτερες κωλάρες που έχω βρει σε στούντιο) κωλάρα της την σφυροκόπησα και την έκανα να σκούζει σαν κατσίκι. Εκεί παρέδωσα πνέυμα και γω. Ήταν τέλεια. Οπως μου είπε αργότερα, είχε τα κέφια της γιατί είχε τα γενέθλιά της (δεν θα πω τα πόσα έκλεισες Αλίσα) και ήθελε να κάνει τους πελάτες της να περάσουν πολύ ωραία. Χρόνια πολλά λοιπόν και από εδώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2009
Όνομα κοπέλας
Αlisa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.006
Πόντοι:
3.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού