Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403985
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματάκι Σαββάτου και μετά από μια βόλτα στα μαγαζιά της ευρύτερης περιοχής του Νέου Κόσμου κατέληξα στο στούντιο της Βούρβαχη. Η αλήθεια είναι ότι πήγαινα για την Κωνσταντίνα στο kamasutra, αλλά η τσατσα μου είπε ότι θα καθυστερούσε λίγο να έρθει. Ετσι πέτυχα τη Λάνα και για καλή μου τύχη ήμουνα ο πρώτος πελάτης στη βάρδια της με ό,τι καλό αυτό συνεπάγεται. "Ελα μωρό μου να μου πάρεις τη παρθενιά" μου λέει "και δε θα χάσεις". Τη Λάνα την είχα ξαναπάρει παλιότερα στη Δροσοπούλου και ήξερα ότι αποτελεί εγγύηση. Το μισάωρο που περάσαμε στο δωμάτιο ήρθε απλά να επιβεβαιώσει ότι είναι ανάμεσα στο κορυφαία μιλφ που κυκλοφορούν εδώ και πολύ καιρό. Η γυναίκα βάζει κάτω πολλά νεανικά μουνάκια που που νομίζουν ότι θα κάνουν να χύσεις μόνο με την ομορφιά τους. Τι γλυψίματα σ' όλο το κορμί, τι πιπίλισμα @@, τι υγρή πίπα με ή χωρίς χέρια. Αν μάλιστα κρίνω από τα βογγητά και τον τρόπο που πίεζε το κεφάλι μου πρέπει να απόλαυσε το γλυφομούνι που της πρόσφερα (δεν θα το έκανα αν δεν ήμουν ο πρώτος πελάτης της βάρδιας) και για "ευχαριστώ" ήρθε από πάνω μου, ήρθε στο πλάι, στήθηκε στα τέσσερα μέχρι να έρθει το τέλος σ' ένα ιεραποστολικό μόνο για... άθεους.
Oσοι πιστοί προσέλθετε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού