Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102279
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη χθες απόγευμα περί της 19:00. Αφού στην γύρω περιοχή δεν υπήρχε κάτι αξιόλογο (βλέπε ενημέρωση για studio) επέλεξα την συγκεκριμένη διότι αφενός είχε το μεγαλύτερο στήθος από όλες όσες είχα δει και αφετέρου διότι είχει προστυχόφατσα. Η τιμή 30€ και με 20€ επιπλέον είχε sex show ή 69 ή αυταρχικό (το καθένα χρεωνόταν +20€). Τα δωμάτια καθαρά χωρίς όμως video και νιπτήρα. Η τσατσαά τυπική. Η κοπέλα (που δεν θυμάμαι το όνομά της) μετρίου αναστήματος μελαχρινή με μέτριο, για τα δεδομένα μου, στήθος. Επέλεξα το αγαπημένο μου πρόγραμμα του 69. Στο δωμάτιο υπήρχε ένα αντισηπτικό υγρο στον τοίχο και μωρομάντηλα όπου σκούπισα την ευαίσθητη περιοχή και τα χέρια. Η κοπελιά μπήκε αγέλαστη κάτι που μου την χάλασε αλλά με τις κινήσεις του ξεντυσίματος κατάφερε να με ανεβάσει. Ξεκίνησε με φιλιά στο σπήθος και ισπανική ενώ γρήγορα έβαλε το σκούφο (βγάζοντας προκλητικά την γλώασσα της την ώρα που το έκανε) και στάθηκε σε στάση 69. Διαπίστωσα ότι ήταν φρεσκοπλυμένη και φορούσε σκουλαρίκι στο ... γατάκι της. Η πίπα της ήταν καλή ως πολύ καλή. Ξεκίνησα το ελαφρό τρίψιμο. Στην προσπάθεια να χουτώσω βυζάκι με απέτρεψε κατάλαβα όμως ότι υπήρχε ελάχιστη σιλικόνη. Στη συνέχεια επιχείρησα ένα γλυψιματάκι και φάνηκε ότι το ήθελε. Έτσι σιγα σιγά άρχισε ένα παιχνίδι με γλώσσα και δάκτυλο που είχε θεαματικά αποτελέσματα στην ποιότητα της πίπας. Επειδή το ευχαριστιόμουν την άφησα να συνεχίζει και ξαφνικά μου ζήτησε να συνεχίσω μόνο εγώ γυρίζωντας ιεραποστολικά. Υπάκουσα. Μετά από πολύ λίγο άρχισε να βογγάει ενώ επέτρεπε χάδι στις ρώγες. Δεν άργησε να με σταματήσει και να μου ζητήσει να την καρφώσω. Πέρασε τα πόδια στην πλάτη και με έσπρωχνε ενώ εγώ προσπαθούσε να είμαι όσο το δυνατόν πιο διεισδυτικός και βίαιος. Σε μια στιγμή άρχισε να φωνάζει κάτι που με αποκορύφωσε και επήλθε το μοιραίο. Μου ζήτησε να μείνω λιγο ακόμα μέσα της και στη συνέχεια με βοήθησε να τον βγάλω προσεκτικά για να μη συμβει κάποιο ατύχημα με το προφυλακτικό. Όπως σηκώθηκα διέκρινα μια τεράστια στάμπα στο σεντόνι από υγρά. Προφανώς δεν είχε προσποιηθεί. Έφυγε με χαμόγελο λέγοντάς μου ότι θα με περιμένει. Τότε θαύμασα και το tatoo που είχε ακριβώς πάνω από το κωλαράκι της.

Δεν θεωρώ ότι έκανα κάτι το ιδιαίτερο απλά η κοπέλα είναι καυλίαρα και χύνει εύκολα. Ήταν μια καλή εμπειρία και την προτείνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2008
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
6
Πόντοι:
1.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού