Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824450
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη 6/11 στις 4:30 το απόγευμα λίγο πριν τη λήξη της βάρδιας στη ΘΕΑ Τζένη. Κατ' αρχάς δε χρειάζεται νομίζω να αναφέρω ότι ο χώρος πλέον ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ κι ότι το συγκεκριμένο μαγαζί έχει ξεφύγει by far... Επίσης καθαριότητα στο φουλ, όλα προσεγμένα & φροντισμένα μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια. Πρόσβαση βάζω 10 γιατί όποτε έχω πάει & οποιαδήποτε ώρα πάντα βρίσκω parking πάνω στη Φυλής. Όσο για τη συμπεριφορά της τσατσάς ευχαριστημένος τα μάλα, απολύτως συνεργάσιμη, κλασσικά με ρώτησε αν θέλω να πιω κάτι & όταν ήταν να φύγω κατέβηκε εσπευσμένα (!!!) απ' τον πάνω όροφο που βρισκόταν για να με χαιρετήσει:-) Όσον αφορά το Τζενάκι τώρα. Έκφυλη φατσούλα πολύ όμορφη, σώμα άπαιχτο, βυζί μεγάλο ελαφρώς πεσμένο (όπως κάθε φυσικό), απίστευτο κωλαράκι που δυστυχώς δεν το δίνει:-( Πολύ καλή διάθεση από μεριάς της & συμμετοχή, μάλιστα με προέτρεπε να μην είμαι συντηρητικός στις κινήσεις μου. Πολλά παιχνίδια στην αρχή, 69 αλλά & πίπα-γλειφομούνι ξεχωριστά (ειδικά το 69 το προτείνω ανεπιφύλακτα γιατί & μόνο να έχεις αυτό το κωλαράκι στη μάπα σου δε θέλεις τίποτ' άλλο), ποδομαλακία, ισπανικό σε δύο στάσεις & γαμήσι επίσης σε τρεις στάσεις (όχι τόσο καλή όταν είναι αυτή από πάνω προτείνω πισωκολλητό ή ιεραποστολικό). Το μόνο που με ξενέρωσε λίγο γι' αυτό & έβαλα 9 στη συμπεριφορά της είναι το ότι δε δεχόταν με τίποτα cob (cum on body) αν & επέμεινα, μόνο στα πόδια & ότι προς το τέλος βιάστηκε λίγο, αλλά δικαιολογημένα γιατί πήγα μισή ώρα πριν τη λήξη της βάρδιάς της & ήρθε η επόμενη. Τελικά βάζω ένα εννιαράκι στη σχέση απόδοσης/τιμής για το ελαφρώς τσιμπημένο 80ευρο απ' τη στιγμή που δεν πρόσφερε κώλο, ελεύθερο στοματικό & cob. Φυσικά όμως θα την ξαναεπισκεφτώ, Εύα-Σοφία-Τζένη ξανά & ξανά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2009
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.603
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού