Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824440
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδιά Champions league, δηλαδή,, η καλύτερη βραδιά για τσάρκα.
Ο δρόμος με έβγαλε προς την Κυψέλη.
Μετά από άκαρπη αναζήτηση, έφτασα στο ανακαινισμένο Φυλής 104.

Ο χώρος εξαιρετικός. Διακόσμηση πολύ προσεγμένη, με λεπτομέρεια και χωρίς υπερβολές.

Η υπηρεσία μου προλογίζει την Κατερίνα, που είχε βάρδια την συγκεκριμένη στιγμή. Παλιά γνώριμη από το περασμένο καλοκαίρι με άριστες εντυπώσεις.
Milf, μέτριου αναστήματος, πολύ αριστοκρατική φυσιογνωμία, ξανθά μακριά μαλλιά αφρατούλα, και ψηλά τακούνια...
Το μεγάλο της όπλο όμως είναι το πλούσιο φυσικό στήθος της.

Τα προγράμματα της : 40 απλό, . 50 Ισπανική, 70 69-sex show κλπ κλπ.
Πήρα το πρόγραμμα των 50 ευρω (Ισπανική) γιατί με το στήθος που διαθέτει η Κατερίνα εάν δεν έπαιρνα Ισπανική, θα ήταν σαν να πήγαινα στο Παρίσι και να μην έβλεπα τον πύργο του Αιφελ......

Το δωμάτιο ακολουθούσε ην φιλοσοφία του σαλονιού. Καθαρό, με ωραία διακόσμηση, νιπτήρας, flat τηλεόραση, μωρομαντηλα, σφραγισμένη πετσέτα και σφραγισμένες παντοφλιτσες.

Σύντομα ήλθε και η Κατερίνα. Γελαστή, φιλική με ρώτησε το όνομα μου Έβγαλε το μαύρο δερμάτινο συνολακι που φορούσε και έμεινε με τις δικτυωτές κάλτσες.
Άρχισε τα προκαταρκτικά. Φιλάκια και γλειψίματα στο στήθος και στον λαιμό.
Ακολούθησε η ΤΕΛΕΙΑ Ισπανική. Ξέρει ποιο είναι το μεγάλο της όπλο και το έχει εξασκήσει καταληλα. Με πολύ τέχνη και με κινήσεις άλλοτε αργές , άλλοτε γρήγορες, ζέστανε τον «μικρό Cheyenne” ανάμεσα στα rocky mountains.
Πέρα απο την πλάκα, πολύ καλή τεχνική στην συγκεκριμένη υπηρεσία, με έφτιαξε όσο δεν παει.
Ακολούθησε ο στοματικό της. Καλό επίσης. Δεν ασχολήθηκε βέβαια με τα @@κια, αλλά ήταν βαθύ, deep throat και μου ξανάκανε το «αεροπλανικο¨ κολπο που μου είχε κάνει και την πρώτη φορά που την γνώρισα.
Θα προσπαθήσω να το περιγράψω με λίγα λόγια: έχοντας τον «μικρό Cheyenne» στο στόμα της , στηρίχτηκε στα χέρια της και έκανε κατακόρυφο, ακουμπώντας τα ποδιά της στον πίσω τοίχο, έτσι ώστε να έχω φάτσα κάρτα το τεράστιο στήθος της.

Ώρα για sex.. Ανέβηκε επάνω μου και ξεκίνησε την ιππασία, χωρίς να δυσανασχετεί που ασχολιόμουν ποικιλοτρόπως με τις βυζαρες της Ακολούθησε στάση του λωτού και ύστερα ιεραποστολικό, όπου και ολοκληρώσαμε.....
Σε όλη την διαδικασία η συμμετοχή της ήταν ελαφρά ερεθιστηκα βογκητά, χωρίς κάτι παραπάνω.
Γρήγορος χαιρετισμός και αποχώρηση, χωρίς πολλά – πολλά.

Αξιόπιστη επιλογή η Κατερίνα. Δεν είναι το Νο 1, αλλά τιμάει τα χρήματα που παίρνει, περνάς καλά στο δωμάτιο. Ειδικά για τους λάτρες του μεγάλου στήθους είναι Must. Δεν θα κυνηγούσα επίμονα μια τρίτη συνεύρεση μαζί της, αλλά δεν θα την απέκλεια εάν την ξεναεβρισκα σε κάποια άλλη τσάρκα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2009
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού