Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ειναι ξημερωματα και δεν εχει καθολου κοσμο, μπαινω μεσα και βλεπω την ξανθια και καλοστημένη Αντριαννα, μου χαμογελαει και μου λεει η τσατσα το προγραμμα...με 100 γυμνο τσι...και κωλαρακι, λεω γιατι οχι φαινεται καλη περιπτωση...δινω τα φραγκα, μπαινω, ριχνω μια γρηγορη πλυση και περιμενω, μπαινει μεσα και παθαινω πλακα... με που την ειδα (το μερος ειναι λιγο σκοτεινο και δεν την προσεξα καλα οταν μπηκα) τα μουτρα της και το βλεμα της ειναι σαν αγελαδας και το χειροτερο μου εδειχνε με την συμπεριφορα της οτι θα κανει αγγαρεια ηταν θυμωμενη δυστροπη και κακομουτσουνη, χαλαστηκα πολυ...αφου ομως ειχα δωσει τα φραγκα καθισα και την εφαγα...τσιμπ...αγγαρεια μεχρι αηδιας αγγιγματα γιοκ συμμετοχη τιποτα, μου φορεσε 2 σκουφια!!! με καβαλησε και ηθελε να με κοροιδεψει οτι ταχα το εβαλε στον κωλο της, με τα χιλια ζωρια και μετα απο εντονο διαλογο την εβαλα στα τεσσερα και μπηκα στην πισω πορτα... σαν να μην εγινε τιποτα ουτε μια αντιδραση, μονο το σιχαμενο υφος της που εβλεπα στον καθρεφτη εφτανε για να μου κοπει καθε διαθεση για τελειωμα...της λεω ετσι πως κανεις δεν θα τελειωσω και τι κανει? σηκωνεται και φευγει και εμεινα αγαλμα...Ντυνομαι βγαινω εξω και αρχιζω τα μπινελικια στη τσατσα για την συμπεριφορα της κοπελας και μου ελεγε κατι γελοιες δικαιολογιες...της λεω οτι θα γραψω στο σιτε γιαυτο που εζησα και ουτε ιδρωσε το αυτι της μονο τα φραγκα να παιρνετε και σεβασμος στον πελατη καθολου...αφου τις σιχτηρησα εφυγα απραγος. Μακρια απο το αθλιο επιπλο. Αντριαννα με την υπαρξη σου προσβαλεις τις γυναικες!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Υπηρεσίες
top squirter
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
10
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού