Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242064
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σούρουπο Παρασκευης, καφεδάκι στην Φωκίωνος παρέα με τον αγαπημένο μου συναγωνιστή, λίγες ώρες πριν ξεκινήσω για νυχτερινή βάρδια στην δουλειά.

Βαριόμουνα αφόρητα και ήθελα κάτι να με αναζωογονήσει.

Αυτό το κάτι ήταν η Λαουρα. Ένα από τα κορίτσια που ήθελα να συναντηθώ και κατά σύμπτωση βρισκόταν στο κοντινό studio Eros.

Δεν χρειάστηκε και μεγάλη δυσκολία για να πάμε.
Ευγενική η υπηρεσία μας περνάει στο σαλόνι. Και μας αναλύει τα προγράμματα της κοπέλας που ήτανε το δωμάτιο.

Σε λίγο κατέβητε. Κλασσική Ρωσίδα. Ξανθιά, γαλανομάτα, σαρκώδη χείλη, λευκή επιδερμίδα γύρω στα 30, εάν δεν κάνω λάθος, μικρό σχετικά στήθος, με πολύ ωραίο κωλαρακι.
Χαρακτηριστικό για όσους την γνωρίζουν οι κοτσιδουλες της….

Πέρασα στο μεγάλο δωμάτιο. Δεν άργησε να ελθει. Πολύ φιλική, γελαστή, συστάσεις.
Αρχίσαμε λες και είχε πληρώσει αυτή για να την περιποιηθώ…..
Γλειψίματα από μέρους μου στο σώμα της, στο λαιμό, τα αυτιά της. Έφερνε από μόνη της τα στήθη της στο στόμα μου για πιπίλισμα, ενώ οι αναστεναγμοί της έδιναν και έπαιρναν. Άρχισε να συμμετέχει και αυτή με τα ανάλογα φιλιά και γλειψίματα στο λαιμό, τα αυτιά και το στήθος μου.
Κατέβαινε σιγά σιγά παρακάτω για να περιλάβει την «ευαισθητη περιοχή»
Πολύ καλή περιποίηση στα @@κια, εναλλαγές ρουφήγματος και γλειψίματος. Ανέβηκε προς τα επάνω για να πάρει το σκουφάκι. Μικρή στάση για την συνεχεία των αμφοτέρων γλειψιμάτων.
Ακολούθησε το στοματικό. Χωρίς καθόλου χέρια, πολύ καλή, άλλοτε αργά, άλλοτε γρήγορα, ρουφήγματα, γλειψίματα και έκφυλες ματιές για την πλήρη ανόρθωση του «μικρού Cheyenne”
Ανέβηκε από πάνω μου, για να ξεκινήσουμε το sex. Πολύ καλή συμμετοχή, με άψογο ροντέο από μέρους της. Συνέχεια με την στάση του λωτού, όπου τα εκατέρωθεν γλειψίματα δεν σταμάτησαν...Ακολούθησε στα όρθια και υστέρα ιεραποστολικό.
Φοβερές εκφράσεις από πλευράς της και ένα προτοτυπο χάϊδεμα του στήθους μου με τις πεντακάθαρες πατούσες της.
Στα τέσσερα ήλθε το φινάλε μιας τέλειας πράξης, που σε όλη της την διάρκεια η Λαουρα φρόντισε να την κάνει άψογη με τα βογκητά και τους αναστεναγμούς της.
Ξάπλωσε για λίγο δίπλα μου για μια σύντομη κουβέντα. Σταυρωτό φιλάκι και καληνύχτα.

Φεύγοντας η υπηρεσία όλο χαμόγελο με ευχαρίστησε και με συνόδευσε στη έξοδο.

Από τις καλύτερες εμπειρίες μου. Ήταν ακριβώς αυτό που χρειαζόμουν, Με χαλάρωσε απίστευτα και με κέρδισε 100%.
Σίγουρα μπαίνει μέσα στην λίστα των κοριτσιών που θα επισκέπτομαι συχνότερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2009
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού