Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242052
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξημερώματα Σαββάτου γύρω στις 2:30. Μετά από αρκετό κρασάκι παρέα με μεγάλη ομάδα συναγωνιστών, και μιας και το θέμα συζήτησης ήταν γνωστό και μετά από μια εβδομάδα περίπου αποχής, δεν άντεξα και κατηφόρισα προς την Κυψέλη….

Ο Βασίλης μου ανοίγει την πόρτα και με περνάει στο σαλόνι. Η γνωστή πλακιτσα, ήξερα ότι λογικά θα δούλευε η Αλίνα, και μετά την επιβεβαίωση του Βασίλη περνάω στο δωμάτιο αβλεπι…..

Δεν μπαίνω στην διαδικασία περιγραφής της Αλινας, Θεωρώ ότι για τον μέσο στουντιακια είναι πασίγνωστη.
Μόνος στο studio και δεν αργεί να έλθει.
Με κοιτάζει, μου χαμογελάει και βγάζει ένα μακρόσυρτο «Ουυυυυφ»
«Κουρασμένη» της λέω.
Απάντησε με ένα καταφατικό κούνημα του κεφαλιού της..
«έλα να σου κάνω μασάζ να χαλαρώσεις» της είπα για πλάκα.
Με μεγάλη μου έκπληξη η αθεόφοβη, φεύγει από το δωμάτιο και σε δευτερόλεπτα, φέρνει ο baby oil και ξαπλώνει μπρούμυτα έτοιμη για μασάζ…

Έβαλα τα δυνατα μου για να την ευχαριστήσω. Οι αναστεναγμοί και το νάζι της είχαν σαν αποτέλεσμα το "ξύπνημα" του μικρού Cheyenne…
Έτσι λοιπόν γυρίζει ανάσκελα και με εμένα από πάνω της αρχίζει μια τελεία Ισπανικη. Χωρις να μετακινηθώ ιδιεταιρα, παρά μονό λίγα εκατοστά προς τα εμπρός ξεκίνησε το εξαιρετικό στοματικό της. Καιρό είχα να το κάνω σε αυτή την στάση και η θέα από τις ματαρες της Αλινας , σε συνδυασμό με τις εκφράσεις της με έφτιαχναν αφάνταστα.
Έτσι στημένη όπως ήταν ξεκινάω το ιεραποστολικό. Βογκητά, χαδάκια, γελακια για να επακολουθήσει ιππασία από μέρους της.
Δεν χρειάστηκε άλλη στάση και το τέλος ηλθε.
Μιας και δεν είχε ιδιεταιρο κόσμο, έκατσε διπλά μου και αρχίσαμε να γνωριζόμαστε ακόμα περισσότερο με μια αρκετά φιλική κουβέντα..
Μιλήσαμε για το site και για κοινούς γνωστούς.
Από τη επόμενη εβδομάδα θα πάρει pc απ΄οτι μου είπε και θα είναι όσο μπορεί ενεργή και στο φόρουμ.

Ε ρε γλεντια……

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού