Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242064
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μαρλέν... Η θεα ! ! ! !
Ηρθε η ωρα να καταθεσω και εγω την γνωμη μου και την εμπηρια μου για την μαρλεν μια κοπελα που χαζευα σο site εδω και πολυ καιρο μεχρη να γυρισει απο τις διακοπες της! και μολις ειδα στο site οτι εχει επιστρεψει δεν εχασα καιρο πηγα να την επισκευτω. (αργησα να καταθεσω κριτικη λογο προβληματος με το account) εφτασα στο στουντιο μου ανοιξε η τσαΤΣΑ και με υποδεχθηκε με χαμογελο μου εξηγησε τα προγραματα, αλλα δεν χρειαζοτανε καθως ημοθυν αποφασισμενος να παρω το 69!ηρθε και η Μαρλεν χαμογελαστη και ολο ναζι να με χαιρετησει και να την δω. Μου εδει3ε η τσατσα το δωματιο και εδωσα τα χρηματα, ετοιμαστηκα και περιμανα την Μαρλεν να ερ8ει δεν αργησε πολυ κα8ως το στουντιο ηταν αδειο ηταν γυρω στις 15:30 Η μαρλεν φορουσε το μαυρο δυχτιοτο και κατω απο αυτο ενα στρινγ, πεδιλο μαυρο ψιλοτακουνο οπωσ ειναι και στισ φωτο. χαμογελαστη παντα αρχησε να μου χορευει με το κωλαρακι τις κολητα στον λουτσο μου και εγω τις ελυσσα το δυχτιοτο φορεμα ωστε να να πεσει και να γινει σα ζωνη γυρω απο την μεση της και να αποκαλυφθουν η τελειες σιλικονατες βυζαρες. καθετε στα 4 και αρχιζω να τις γλυφς το μουνακι, για μερικα λεπτα μου φορεσε σκουφακι και αρχισα να την περνω στα 4με τρελο σφυροκοπημα, κρατοντας σφυχτα το ωραιο κωλαρακι της. η συμετοχητησ πολυ καλη με φωνεσ και εκφρασεις στο προσωπο τις οποιεσ μπορει ναδει κανεις λογο των κα8ρεφτων γυρω γυρω, δεν μπορουσα να τελειωσω ετσι και το φυρισαμε σε ιεραποστολικο μετα απο πισω εχοντας αυτη το ενα ποδι στο κρεβατι και το αλλο στο πατωμα και εγω στα ορθια, μετα το γυρισαμε παλι στα 4 επανω στο κρεβατι, ο ιδρωτας αρχισε να κυλαει στο προσωπο μου ασταματητα, ενω συνεχιζα να δινω ασταματητα, οταν η Μαρλεν συνειδητοποιησε οτι δεν μπορουσα να τελειωσω, με εβαλε να χαλαρωσω στο κρεβατι αρχιζοντας να μου τον παιζει, και να τον γλυφει ασταματητα, μεχρη που με καταφερε να κατα8εσω και να με στειλει στουσ 7 ουρανους. Σε καποια στηγμη νομιζα οτι δεν θα μπορεσω να τελειωσω θα βαρεθει και θα σηκωθει να φυγει, αλλα κατι τετοιο σε καμια περιπτωση δεν συνεβειαντιθετως το παλεψε εως οτου με ευχαριστησει.αφου τελειωσαμε μηλησαμε λιγο και κατεβηκε κατω, ετοιμαστηκα και εγω και κατεβηκα να φυγω, μολις με ακουσε βγηκε ξανα να με αποχαιρετησει με σφυκτεσ αγγαλιες και χαμογελα ρωτοντασ εαν μου αρεσε κτλ.σε τετοιο σημειο ποθ εχασα την πορτα τις εξοδου και πηγα προσ το σαλονι αλλα η μαρλεν μου εδειξ την κανονικη πορτα Χαμόγελο θα την ξαναδω οποσδηποτε ακομη και αυριο εαν δεν ηταν τοσο πολυ θεμα χρηματων η κοπελα τα αξιζει τα λεφτα της μεχρη τελους! την προτεινω χαλαρα!
Μαρλεν σε λιγες μερες θα ξαναερθω! ! ! !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρλέν
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού