Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155523
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακή απόγευμα και εδώ και μέρες είχα σταμπάρει την Άννα την Σέρβα...Είχα διαβάσει τις κριτικές αλλά επειδή είμαι και λίγο δύσπιστος δεν το επιχειρούσα να την επισκεφτώ.Μα τί βλάκας που ήμουν.
Το λοιπόν.Παρκάρω το αμάξι κατά τις 5 το απογευματάκι και μπαίνω μέσα.Πρώτη εντύπωση έμεινα άφωνος.Τέλειος χώρος καινούργιος με τα πάντα μέσα όλα καινούργια κάτι που σε κάνει να νοιώθεις πολύ όμορφα.Όχι σαν κάτι άλλα που βρωμάνε ή που σηχαίνεσαι να πατήσεις...Η Αννούλα μόλις είχε έρθει προφανώς γιατί άλλαζε και περιμέναμε περίπου στα 8 άτομα να την δούμε.Μέχρι να έρθει μιλάγαμε μα την τσατσά που ήταν πολύ ομιλητική και πρόσχαρη και απαντούσε σε όλες μας τις ερωτήσεις.Κάποια στιγμή ήρθε και το μωρό να το δούμε και εκεί παθαίνω το δεύτερο σόκ.Μετρίου αναστήματοςσφιχτό κορμάκι και έναν κώλο ποίημα.Τουρλοτό και άπεχτο.Αν και νομίζω ότι είναι λίγα αυτά που λέω.Τότε μας λέει η τσατσά όποιος θέλει περνάει και τελικά μόνο εγώ ήμουν που σηκώθηκα και πήγα και πλήρωσα και πήγα στο δωμάτιο.Εκεί περίμενα λίγα λεπτά έως αρκετά θα έλεγα αλλά πιστέψτε με άξιζε κάθα λεπτό που περίμενα.Ούτε που φανταζόμουν την ανταμοιβή μου!!!!!Αφού είχαν περάσει αρκετά λεπτά λοιπόν να την και έρχεται.Γεία σου μου λέει και ξεπλώνει στο κρεβάτι και αρχίζει τα φιλιά.Σε άλλες περιπτώσεις θα ξενέρωνα αλλά ήταν τόσο παθιάρικα που τρελάθηκα.Της λέω ότι ήρθα γιατί ήθελα να την γλείψω σαν τρελός απότις φωτό που έχει στο ίντερνετ που είχα δει.Αφού φιλιθήκαμε για λίγο (Φιλάει εκπληκτικά)με παρακάλεσε can you lick my pussy.Αυτό ήταν δεν ήθελα και πολύ.Πω πω τί ήταν και αυτό.Δεν έχω γευτεί άλλη φορά τέτοιο μ.....Από συμμετοχή τέλεια.Τα βογκητά της με καύλωναν περισσότερο.αφού αχολήθηκα αρκετά με το να την γλείφω που δεν το χόρταινα έγλιειψα αρκετά και την πίσω τρυπούλα της που ήταν φανταστική με ανέβασε πάνω και μου είπε give me your dick μου έβαλε το σκούφο και άρχισε.Μετά σηκώθηκε και με ξέπλωσε και κατέβηκε και μου τον άρπαξε λές και ήταν φαγητό και ήταν πεινασμένη.Πρώτη φορά μου κάνουν τέτοια π... Τρελάθηκα..Παραλίγο να τελειώσω αλλά τη είπα να μην με κάνει να τελειώσω.Τότε ανέβηκε και άρχισε ένα τρελό καβάλημα άλλο πράγμα.Πόσο να κρατηθώ και εγώ και της άφησα τα υγρά μου όσο δε πιο πολύ κουνιόταν τόσο πιο πολύ καύλωνα.
Λοιπόν τέτοιο σεξ είχα πολλά χρόνια να κάνω ούτε και εγώ θυμάμαι από πότε.Η κοπέλα αξίζει τα λεφτά της με το αζημίωτο.Είναι ίσως από τις λίγε έως μοναδική φορά που δεν λυπήθηκα τα λεφτά μου.Σίγουρα είναι αυτό που λέμε ότι ξέρει να γαμιέται.Την συνηστώ ανεπιφύλακτα και όχι μόνο με ανοιχτά μάτια αλλά και με κλειστά.Εγώ προσωπικά την ερωτεύτικα.....Και σίγουρα θα ξαναπάω για να μην πώ ότι μόνο εκεί θα πηγαίνω πιά.......Πιστεύω ότι θα έχεται την ίδια αντήληψη μαζί μου αν πάτε και περάσετε μαζί της ένα όμορφο απόγευμα ή βράδυ....Δοκιμάστε την και θα με θυμηθήτε.Θα σας μείνει αξέχαστη η εμπειρία.Και αν μπορύσε να πάρει το μήνυμα ή να της το διαβηβάσουν Άννα μπράβο και άξια.είσαι ότι καλύτερο μου έχει συμβεί.Θα σε θυμάμαι πάντα σε όλη μου τη ζωή και ελπίζω να μπορέσω να ξαναέρθω να για να μου χαρίσει όμορφες στιγμές.Και πάλι ευχαριστώ....
Πολλά φιλιά και πολλή αγάπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα η Σέρβα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού