Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημερι της Δευτερας και επισκεφτομαι το εν λογω στουντιο της περιοχης μου.Η ευγεναστατη κυρια που ανοιγει, μου παρουσιαζει την Μαρλεν....Με το που την βλεπω, (ενα θεσπεσιο και υπεροχο πλασμα, ξανθο-νεαρης ηλικιας)εκανα την υποθεση οτι αν γινοταν σημερα ο Τρωικος Πολεμος,δεν θα γινοταν για τα ματια της ωραιας Ελενης, οπως αναφερει ο Ομηρος,αλλα για τα ματια της ωραιας Μαρλεν.Περναω αυτοματως στο δωματιο και σε λιγη ωρα σκαει μυτη το πιπινακι,. με το διχτυωτο που καλυπτει το ωραιο σιλικονατο στηθος της.Ευγενικα της το βγαζω και γινονται τα αποκαλυπτηρια..αρχιζοντας την πρωτη φαση της ερωτικης πραξης (ισπανικο) για να μην πανε χαμενες αυτες οι ωραιες βυζαρες της και εν συνεχεια μου ξεκιναει μια αργη και βαθια πιπα διχως χερια, που ομοια της σπανια μου εχουν τραβηξει στην πλουσια και ποικιλη ερωτικη ζωη μου, με αποκορυφωμα στο τελος τις διαφορες εναλλαγες στασεων με καλυτερη την τελευταια που την εστησα στα τεσσερα και με θεα τα πανεμορφα οπισθια της την σφυροκοπησα μεχρι τελους.Σε ολη την διαρκεια η Μαρλεν συμμετειχε με τοση προθυμια που σου εδινε την εντυπωση οτι δεν ειναι επαγγελματιας αλλα το κοριτσι σου.Το βασικοτερο ομως ειναι (οτι και πριν την πραξη αλλα και μετα) καθεται και μιλαει μαζι σου και σε κανει και νοιωθεις φευγοντας ομορφα.Μαρλεν αν συνεχισεις ετσι συντομα θα πιασεις κορυφη.Γεια σου και θα τα ξαναπουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρλέν
Υπηρεσίες
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού