Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεράκι Κυριακής και κατέβηκα κέντρο Αθήνας προσανατολισμένος σε δυο κοριτισα που είχα ξεχωρίσει. Την Μαρλεν στο Δροσοπούλου ή την Ναταλι στο Λελας.
Όμως έπαιξα γκίνια. Καμία δεν ήταν στην θέση της για διαφορετικούς λόγους.

Έτσι λοιπόν αναζήτησα αλλού τη τύχη μου.
Θυμόμουν ότι στο συγκεκριμένο studio συνήθως παίζει μπάλα η Μπάνκα. Την είχα δει σε παλιότερη τσάρκα και μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον.

Το μαγαζί δεν αίνε κάτι το ιδιαίτερο. Πιο που κυριλέ ντελλο θα το έλεγα παρά studio
Καθαρό βέβαια, με νιπτήρα στο δωμάτιο, όμως η όλη ατμόσφαιρα σε παράπεμπε σε ντελλο.
Τέλος πάντων., δεν θα κολλήσουμε εκεί..
Βγαίνει η Μπιανκα στο σαλόνι.
Milf, με σγουρό σκούρο καστανό μαλλί, 2αρακι στήθος καλό σώμα για την ηλικία της. Δεν την μου φάνηκε ιδιαίτερα κεφάτη και στην αρχή ψιλοδιστασα
Πέρασα όμως στο μεγάλο δωμάτιο.
Καθαρό και περιοιημενο.

Μετά από σχετικό χρόνο αναμονής, έρχεται η Μπάνκα.
Σε αντίθεση με το σαλόνι, πολύ ευδιάθετη, με ρωτησε το όνομα μου και άρχισε το καθήκον της. Με αρκετά καλά προκαταρκτικά τόσο σε διάρκεια όσο και σε ποιότητα. Φιλούσε και έγλυφε εναλλάξ το στηθος, το λαιμό τα αυτιά μου και μεγάλο μέρος του σώματος μου Ήταν δεκτική στα χάδια και τα πιπιλίσματα μου,και στις δακτυλοσκοπήσεις μου.
Καλό και σε διάρκεια το στοματικό της, χωρίς όμως να ασχοληθεί με τα @@κια
Στο sex 3 εναλλαγές στάσεων ήταν αρκετές για να έλθει το τέλος. Ιππασία, στάση του λωτού και ιεραποστολικό. Σε όλη την διάρκεια καλή συμμετοχή, με λογάκια και βογκητά..
Μετά το τέλος σύντομος χαιρετισμός και αποχώρηση.
Αξιόπιστη επιλογή, τιμάει τα χρήματα που παίρνει..
Δεν είναι κάτι τρομερό από εμφάνιση, όμως η υπηρεσίες της το αντισταθμίζουν. Δεν θα πήγαινα πολύ συχνά, αλλά σίγουρα έφυγα ευχαριστημένος. Χωρις να είναι η κορυφαία επιλογή είναι μια αξιοπρεπής εναλλακτική λύση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού