Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημεριανή επίσκεψη στο στούντιο αυτό που κατά καιρούς έχει πολύ καλές παρουσίες. Βγαίνει η ευγενέστατη τσα2 και μου παρουσιάζει την Αλέξια. Αν και η εμφάνισή της δεν με ξετρέλανε, αρκετά αδύνατη, σχετικά μικρό στήθος είπα να περάσω γιατί ήμουν μόνος εκείνη την ώρα και λέω που να τρέχω τώρα αλλού. Μακάρι όμως να έτρεχα αλλού (γιατί τελικά αναγκάστηκα να πετάξω αλλά σε άλλη κριτική). Παίρνω το απλό για δοκιμή, Μπαίνει μέσα με κάποια καθυστέρηση πράγμα που μου έκανε κακή εντύπωση αφού ήμουν ο μόνος. Κακό σημάδι λέω. Και επαληθεύτικα. Η κοπέλα δεν έχει όρεξη και γενικά δεν το έχει. Παρότι προσπαθούσε είναι λίγο κρύα απο κατασκευής. Πίπα μέτρια και κάπως άτεχνη, φυσικά χωρίς γλύψιμο @@. Στις στάσεις γύριζε όπως ήθελα δεν έχω παράπονο, αλλά από τεχνική άνευρη και ασύγχρονη. Κάποιοι ψεύτικοι αναστεναγμοί κάνουν τα πράγματα χειρότερα και εκνευριστικά. Τελείωσα και γω διαδικαστικά και δεν έβλεπα την ώρα να πετάξω για την επόμενη κανάρα που περιγράφω σε επόμενη κριτική. Γενικά θα έλεγα ότι δεν αξίσει το πόσό κατάθεσης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Υπηρεσίες
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.006
Πόντοι:
3.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού