Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 298918
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Nαι καλα το διαβασατε στον τιτλο!Η Κιμ πλεον αποτελει το καλυτερο και πιο αγριο PSE για μενα αυτη την στιγμη στην πιατσα!Κυριακη κατα τις 7 το απογευμα και αφου ειχα κανει ηδη 2 καταθεσεις προηγουμενως (και αφου βεβαια ψηφισα για το καλο της χωρας χεχεχε) ειχα ακομα σηκωμαρες και η καυλυτερη λυση ηταν η Κιμ!!!Πρεπει να πω βεβαια οτι εχω παει απειρες φορες στην κοπελα,οχι οτι μου κανει τιποτα παραπανω απο αυτα που κανει στους υπολοιπους απλα με εχει μαθει πλεον και ξερει τι πρεπει να μου δωσει!!!
Τα κλασσικα στην αρχη κοπλιμεντα(τολμω να πω πως τα εχει μετριασει τελευταια) και αρχιζει το παιχνιδι με αυτην να γλυφει και να φιλαει απο το λαιμο και κατω φτανοντας στα αρχιδια και περιποιοντας τα με φοβερη τεχνικη!!!Αφου λοιπον "ντυνει" το "κουταλι" μου αρχιζει μια πιπα ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ κοιταζοντας με στα ματια και ποτε να τον χτυπαει στην γλωσσα της και ποτε στο μαγουλο της!!!Ευτυχως που ειχα ριξει δυο προηγουμενως αλλιως δεν θα τα εβγαζα περα μαζι της!!!
Ιεραποστολικο, πλαγιαστο, πισωκολλητο και τελειωσαμε στο καρεκλατο!!!!Η κοπελα γαμιοτανε λες και ειχε κανα χρονο να δει πουτσα τι το τι ελεγε το στομα της ειλικρινα ντρεπομαι να αναφερω!!!χαχαχα!!!Αφου τελειωσαμε επεσα στο κρεββατι μισοπεθαμενος!Ουτε να ντυθω μετα δεν ειχα δυναμεις!!!Ακολουθησε και 10λεπτη κουβεντουλα γενικου περιεχομενου.....αυτα απλα τα αναφερω γιατι στο σαλονι γινοτανε το ελα να δεις παλι αλλα η κοπελα δεν βιαζοτανε καθολου καθως η ολη διαδικασια κρατησε περιπου μιση ωρα!!!Ισως γι'αυτο να γινεται χαμος στη βαρδια της και να μη γραφει κανεις τιποτα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2009
Όνομα κοπέλας
Κιμ
spoon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
8
Πόντοι:
666
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού