Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280626
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτη τη φορα,μαζι με τον αγαπημενο συναγωνιστη L.G.O,ξεκινησαμε καπως αργα με προορισμο το συγκεκριμενο ιδρυμα και στοχο αποκλειστικα τη συγκεκριμενη κοπελα για την οποια,παντως,ειχαμε διφορουμενες πληροφοριες....
Τελος παντων,με το που παρκαραμε(ευτυχως ευκολα),μπουκαραμε αμεσως και αφου χαιρετησαμε τον πολυ ευγενικο τσατσο,πηραμε την ευχαριστη ειδηση οτι υπηρχε δυνατοτητα για ενα ακομα ατομο να απολαυσει της υπηρεσιες της Margo προτου αυτη παραδωσει τη σκυταλη στην επομενη κοπελα....Να ειναι καλα ο L.G.O,παντα μεγαλοκαρδος και γενναιοδωρος απεναντι μου,δεχθηκε να θυσιαστει για την παρτη μου παραχωροντας μου τη σειρα...
Αφου κανονισα να παρω το απλο προγραμμα+69 στα 60 εουρος περασα στο πεντακαθαρο (με νιπτηρα και ντουζ) δωματιο...
Μετα απο ολιγολεπτη αναμονη στην οποια εγινε η προβλεπομενη προθερμανση χαζευοντας στην οθονη τα γνωστα θεαματα,ανοιγει η πορτα και κανει την εμφανιση του ενα κοριτσι-αγγελος,ενα απο τα πιο γλυκα πλασματα που εχω συναντησει(Τουλαχιστον για τα δικα μου γουστα...)Λεπτη,με γλυκυτατο προσωπακι,ξανθο μαλλι τελεια βελουδινη επιδερμιδα και βυζι πλουσιο αν και ολοφανερα τεχνητως ενισχυμενο...
Μετα το καλοσωρισμα και σταυρωτο φιλακι,με οδηγει στο κρεβατι οπου αρχιζει χαδακια,γλυψιματακια κλπ,κυριως σε στηθος και κοιλια...
Θα προτιμουσα ολα αυτα να διαρκουσαν περισσοτερο αλλα κατανοω οτι το κοριτσι ηταν αρκετα κουρασμενο και ισως με τον τροπο της προσπαθουσε -διακριτικα παντως-να επισπευσει λιγο τις διαδικασιες...
Στη συνεχεια σκουφι και ενα αρκετα καλο στοματικο με βλεμματα που κυριολεκτικα σε τελειωναν...
Επειδη με ειχε ηδη τη διεκοψα και της ζητησα να γυρισει ανασκελα για να της κανω ιεραποστολικο κηρυγμα...Η υπεροχη θεα απο κατω μου,ομως,μαζι με κατι προσποιητες αλλα ερεθιστικοτατες κραυγουλες,δεν αφηναν αρκετα χρονικα περιθωρια για περαιτερω σχεδια,οποτε και αναγκαστηκα να τη φερω απο πανω για να με μια πραγματικα πολυ τρυφερη αισθηση...(σαν να ημουν με την κοπελιτσα μου οταν τα πρωτοφτιαξαμε!)
Δυο-τρεις κουβεντουλες για το τελος,φιλακια και αποχαιρετισμος.....
(Κατα την εξοδο μου κατευθυνθηκα σε λαθος πορτα με τον τσατσο να λεει το αμιμητο Δεν ειχε και αδικο!!!
Συμπερασματικα η κοπελα ειναι σουπερ απο εμφανιση καθως και γελαστη και αρκετα προθυμη...Με λιγα περισσοτρα προκαταρτικα και καποιες ακομα πρωτοβουλιες απο μερους της θα πλησιασει το τελειο!
Κοριτσαρα,ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2010
Όνομα κοπέλας
Margo
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού