Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 27 10
Sex Studio 104835
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θεά. Η πρώτη του χώρου με την οποία επαναλαμβάνω. Ήταν το αστεράκι της παραμονής Πρωτοχρονιάς, αλλά από βιασύνη μου δεν πήρα τότε μεγάλο πρόγραμμα μαζί της. Λίγο η επιφύλαξή μου για την πολιτική ξεπέτας της Βριλησσού, λίγο η έλλειψη χρόνου, τότε διάλεξα σύντομο πρόγραμμα. Αλλά το μωρό φαινόταν γυναικάρα αψεγάδιαστη σε όλα. Επομένως την είχα πάντα στην άκρη του μυαλού μου, ότι αν έρθει η στιγμή που θα βρεθώ σε yolo φάση ασυντόνιστος, με λύσεις τελευταίας στιγμής και έχει βάρδια, θα είναι η Νο1 επιλογή μου. Έτσι κ έγινε.

Πήρα πρόγραμμα 45 λεπτών, έδωσα 150. Η γυναίκα είναι θεά. Ελληνίδα, τέλειο σώμα, τέλειο δέρμα, τέλεια διάθεση. Κάνει πολλά αλλά δεν φιλάει στο στόμα, λογικό κατά τη γνώμη μου σε studio. Το γλέντησα δεόντως, πέρασα υπέροχα. Στοματικό χωρίς προφυλακτικό, προκαταρκτικά, GFE σχεδόν στην εντέλεια. Έπαιξε το ρόλο της ως παρτενέρ καλύτερα από πολλές. Για υπηρεσία studio δεν ξέρω πόσο πιο καλές λύσεις υπάρχουν, εγώ έμεινα παραπάνω από ικανοποιημένος. Μεγάλος έρωτας, Τατιάνα respect!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2024
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
150€
chaoserevos
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
3.022
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Johnny Red2, Hase και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού