Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 63 10
Sex Studio 187028
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τρίτη φορά με την Καταλέγια. Έχω να την δω απο το 2022. Όπως έχουν αναφέρει πολλοί, είναι πολύ όμορφη, με ωραίο πρόσωπο, τουρλωτό κώλο, βυζιά σιλικονάτα αλλα πολύ φυσικά στην αφή και όψη (αν και προτιμούσα όπως ήταν πριν). Περνάω για ένα απλό πρόγραμμα, γιατι είχα κακό προαίσθημα, κρίνοντας από την τελευταία φορα που πηγα μαζι της και ήταν πολυ μηχανική/βιαζόταν. Ίσως έχει κάνει και κάποια επέμβαση στο πρόσωπο, διότι μου έμοιαζε λιγο διαφορετική. Μπαίνει μέσα, πίπα πολύ ξερή και χαλαρή, 1 λεπτό περίπου. Μετά cowgirl, φουλ υπηρεσιακά σαν αγγαρεια, κανα 3 λεπτο. Μετά πισοκολλητό για 3 λεπτά και κάπου στο 8λεπτο μου λέει "you have to finish". Πάω να το γυρίσω σε ποδολαγνεία που είναι προσωπικό φετίχ, και λεει "it will be 10 euros extra". Έχει ωραία πόδια, αλλα μου έκανε το πολύ 20 δευτερόλεπτα footjob και μετα καθοταν σαν αστεριας. Σταματαμε την ολη συναντηση περιπου στα 10 λεπτα. Φουλ απογοητευμένος που δεν τελειωσα, τουλάχιστον μου λεει ασε τα 10 ευρω, δεν χρειαζονται.

Φανηκε ότι βιάζεται να τελειώνει, χωρίς να έχει υφάκι, απλά φάση "αντε γεια" παω να βγαλω λεφτα με τον επομενο. Όταν πρωτοξεκινησε η Καταλεγια ήταν τοπ, εβαζε outfits, εκανε προκαταρκτικα, εβγαζε πάθος, αλλά πλέον έχει καταλήξει πολύ μηχανική/υπηρεσιακή. Κατα την γνώμη μου ειναι για χειωμα. ΙΣΩΣ να αξίζει για μεγαλυτερο πρόγραμμα, αν καποιος εχει πολλες καυλες. Αλλα, εγω εκλαψα τα λεφτά μου. Ευτυχώς περασα απο δίπλα στο sensuality με Μαρινα και ήταν η μερα με τη νυχτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καταλέγια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
262
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Autokinitas, Johnny Red2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2024
Καλυτερη η Μαρινα..βγαζει εστω ενα παθος ωραια η καταλεγια ως κερενια κουκλα αλλα ως εκει..παλια ειχε πιο καλη συμμετοχη, γι αυτο κι εγω δεν την επελεξα ξανα
24 Απριλίου, 2024
Κσι σε μεγαλο που την ειχα ξαναπαρει...λιγα πραγματα μου εβγαζε μια κουραση-διεκπεραιωση..οχι πως καταλογιζω κατι κακο..δε πετυχαινεις παντα εναν ανθρωπο στην ιδια φαση κ διαθεση...δε λεω..αλλα αλλες στο φουλ τουλαχιστον..ειναι δοτικοτερες
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2