Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 201 10
Sex Studio 297694
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στο βουνο μετα απο πολυ καιρο..Περασα και χθες αλλα η κοπελα ηταν κλεισμενη ηδη με 2 ραντεβου σε μεγαλο προγραμμα..ετσι επισκεπτηκα τον οικο λιγο νωριτερα σημερα, ειπα να την επιλεξω γιατι για να τη διαλεγουν και να την κλεινουν..κατι καλο θα ειναι..και επιβεβαιωθηκα! Μαζι τηε και η αλλα κοπελα η Ντελια ωραιο κορμι καστανομαλλα, η Αρινα ξανθια με ουκρανικα χαρακτηριστικα και εκφραστικα ματια ωραιο σωμα προς μοντελε ψηλη σχετικα ωραια οπισθια. Ηρθε στο δωματιο με πετυψα βγαινοντας απ το μπανιο, με σκουπισε γλυκα και με χαιδεψε με φιλια, ε..λοιπον απ τα πρωτα λεπτα καταλαβαινεις οτι εχεις κανει καλη επιλογη..ξεκινησαμε με ωραιο μασαζ αισθησιακο κυλωντας τα στηθη της πανω μου με ωραια χαιδεματα σε ποδια κωλο πειραγματα αισθησιακα..με γυρισε ανασκελα..ομορφα γλυψιματακια στο στηθος μου κορμο και πιο κατω..καλη πιπα με φιλοτιμες προσπαθειες για deep..προσπαθουσε να με ευχαριστησει και επεμενε! Μετα ηρθα στα ορθια συνεχισε με πιπα και γλυψιμο στο σωμα μου, μου επε διακριτικα να μη τελειωσω στο στομα, το δεχτηκα κι εγω ευγενικα φυσικα, σεβομαστε τα ορια που βσζει η καθε κοπελα εδω! Μετα την εγλυψα κι εγω απο κατω με πολυ καλη ανταποκριση απο μεριας της, μετα ξεκινησαμε με εμενα απο πανω, τα ποδια της σε σχημα v και καποιες παραλλαγες βαζοντας τα ποδια της ψηλα στους ωμους μου, μετα στα τεσσερα, εδωσα δυνατο ρυθμο οπου και τελειωσα! Συμμετοχη πολυ καλη κι ωραια αισθηση μεσα της, μετα μιλησαμε λιγακι και με αποχαιρετησε ομορφα με φιλακι στο στομα! Εφυγα ξαλαφρωμενος και κατηφορησα τον αλλοτε πολυβουο δρομο απο στουντιο της βριλησσου..που καποτε γινοταν ο χαμος...τωρα μονο 2 μαγαζια ανοιχτα...και σκοταδια...εφυγα ξαλαφρωμενος..και με καποια νοσταλγια ισως...εχω πολλα να θυμαμαι απο εκει πανω...πολλα.. και διαφορα...ομορφα και περιεργα κι αλλιωτικα...παμε και γι αλλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2024
Όνομα κοπέλας
Αρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.663
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Yatoputso, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2024
Πώς πλήρωσες 100 βρε συναγωνιστή ? , τι πακέτο πήρες ? προφανώς φουλ να υποθέσω .
review reaction 1 astronaut80, Hase
22 Απριλίου, 2024
Ναι φουλ..παντα φουλ παιρνω στα στουντιο..ασυμφορα βεβαια..αλλα οκ αφου περασα καλα χαλαλι..αυτα θα μας μεινουν, βεβαια οκ μπορω και τα διαθετω..φιλαρακια μου δυστυχως ουτε που το σκεφτονται να δωσουν τοσα..βεβαια δυμφερει καλυτερα στα μασατζιδικα..αρκει να βρισκεις πακετο εμφανισης+υπηρεσιες
review reaction 1 Αρραχίων, astronaut80
22 Απριλίου, 2024
Αναμνησεις απο το βουνό ουκ ολίγες με ιέρειες του χώρου .
review reaction 1 maradona7, Hase, Αρραχίων
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3