Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 31 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ίσως είδατε την προηγούμενη κριτική μου για την Λάουρα... Εδώ είναι η συνέχεια της μέρας μου με την Άντζελα.
Μπαινω στο Μπελα Ντόνα το οποίο είναι πολύ όμορφο μέσα. Δεν θυμάμαι να είχα ξαναπάει είναι η αλήθεια και μου άρεσε αρκετά. Η τσατσα ήταν μια γιαγιούλα στα μαύρα. Φώναξε την Άντζελα και βγήκε. Μλκς τι έκανα τόσο καιρό; Κοιμόμουν όρθιος; Η κοπέλα είναι 1,73 και με τακούνια μ ρίχνε ενα κεφάλι και... Κουκλάρα και σωματάρα made in Ukraine. Την είδα μου άρεσε και η γιαγιάκα με οδήγησε στο δωμάτιο. Μου είπε προγραμματα κλπ και εδωσα το 100αρι για μισάωρο. Η αλήθεια είναι πως 100αρι σε στουντιο το θεωρω πολύ αλλά ήθελα τον χρόνο μου μαζί της. Το δωμάτιο τέλειο. Καθρεφτες μεγαλοι δεξια αριστερα, ντουζ και ωραιο κρεβατι. Ισως το καλύτερο δωματιο π εχω μπει μαζι με αυτα του Παρανταιζ. Μετα απο λίγο ήρθε η γυναικάρα. Πολύ όμορφη, απιστευτα ευγενικη με καλά ελληνικά και αμέσως με έκανε να νιώσω πολυ ανετα. Καναμε λιγο σοσιαλ και ξεκινησαμε τα προκαταρκτικα. Στα γονατα και οι δυο πανω στο κρεβατι με φιλια στον λαιμο κ να μου παιζει την πουτσα ενω εβλεπα και το κωλαρακι και την υπεροχη της πλατη στον καθρεφτη. Την ετριβα και με ετριβε και την κοιταζομασταν στα ματια. Υπερκαυλωσα. Ξαπλωσαμε την ετριψα λιγο το μουνακι και ξεκινησα να γλειφω τις ρωγαρες της. Εχει μικρο βυζακι αλλα μεγαλη ρωγα. Τελεια για ρουφηγμα. Μου εκανε ενα υπεροχο τσιμπουκι ενω την εβλεπα και μετα απο κανα 5λεπτο που το απολαυσα την ειπα σειρα μου και την γυρισα για να την γευθω και εγω. Της εκανα καλο στοματικο και μ ειπε πως της αρεσε και ειμαι καυλιαρης (αυτο το λεω για προστυχολογα πως δν εχει θεμα να λεει οχι να φανω κανας υπεργαμιας). Την εγλειψα σιγουρα 5λεπτο με ανοιχτα ποδια και ορθια ενωμενα και πολυ ρουφηγμα στα μουνοχειλα και μετα αφου με πιπωσε ξανα λιγακι εβαλα καποτα. Την πηρα μονο σε μια σταση μονο ιεραποστολικο γιατι απλα ηθελα να βλεπω το προσωπο της που μ κολλησε. Ανταλλαξαμε λίγα φιλιά αλλα δεν είναι κάτι που το επεδιώκει η κοπέλα επομενως συγκρατήθηκα. Ειλικρινα μ εκανε τον πουτσο καγκελο και οταν ηταν να χυσω της ζητησα να μου πει να την χυσω. Ετσι και εγινε και τελειωσα αφου την γαμησα κανα 8-10 λεπτα σε αυτη την σταση. Και γαμω η θεα στον καθρεφτη να γαμας τετοοια γυναικαρα. Σιγουρα θα επισκεφτω την Αντζελα αρκετες φορες απο δω και περα. Μετανιωνω που δν την πηρα για μια ωρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Midnight24
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
214
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karaman 7, Crucifix4, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού