Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452869
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευματινή βόλτα και ξεκινήσαμε με μια ευγενική τσατσά, μπανακι κ μπήκε μέσα το μωρό με καλό σοσιαλ. Σώμα καλό,όχι τέλειο,κ κωλός μέτριος,βυζι μεγάλο αλλά χαλαρο. Της είπα να ξεκινήσουμε με λίγο μασάζ,ιδού η τσατσά μ είχε πει ότι κάνει καλό, δέχτηκε,αλλά ήταν παντελως άσχετη η βαριόταν πολύ να μ κάνει. Μετά την γύρισα κ άρχισα να της κάνω εγώ,ενώ παράλληλα πμτν χαϊδεύω κ την φικουσα γ να την φτιάξω, κ αυτή μ ελεγε πόσο κουρασμένη νιώθει,κάτι π με έκανε ν καταλάβω πως απλά βαριόταν. Γύρισε για πιπα, με παθος αλλα μέτρια κ γρήγορα ξάπλωσε για γαμησι. Την κάρφωσα,αφού πρώτα έβαλε ελάχιστο τζελ ,αλλά τ κακό ήταν ότι έβαζε τ δάχτυλα για να μην μπω όλος μέσα κάτι π δεν μπορούσα να ευχαριστηθώ. Μετά την γύρισα στα 4,ωραίο στήσιμο αλλά κ πάλι τ ιδιο με τ δάχτυλα μεταξύ πουτσου κ Μουνιου. Το τέλος ήρθε γιατί ήμουν καιρό σε αποχή,αλλά αυτό με τα δάχτυλα ήταν ξενέρωτο. Γενικά,μ έδειξε να πονάει,ενώ ούτε τον έχω τεράστιο, ούτε την γαμησα γρήγορα. Μετά μ ελεγε κάτι τρελά, τύπου πόσο δυνατά με γαμησες,πόσο σκληρός ήσουν κλπ πιπες π το γύρισα στ αστείο μην μας περάσει κ για μαλακες. Μάλλον τ λέει σε όλους,είχε την πλάκα του αλλα οκ δεν μασάμε κ κουτόχορτο. Τεσπα, δεν κλαίω τ λεφτά μου ,η κοπελα σε κανει να νιωθεις ανετα,αλλά ηταν κουρασμενη η βαριοταν και σίγουρα θα μπορούσα να περάσω κ καλύτερα.
Ημ/νια ενδεικτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
97
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, Hase, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2024
Την ειχα παρει πριν 2 χρονια περιπου..καλα ηταν αλλα γενικα ο,τι εκανε τα εκανε καπως γρηγορα..στοματικο π.χ ηθελα κι αλλο, συμμετοχη στις στασεις οκκ..ηθελα να επιμεινει κι αλλο..δηλαδη σε ολα οκκ..αλλα κατι υπολειποταν..τη 1η φορα μου αρεσε περισσοτερο..τη 2η ομως..ενω περιμενεις περισσοτερα στην επαναληψη..ηταν πιο μετρια, ετσι για 3η...το ξανασκεφτηκα...
review reaction 1 Johnstef, billis23
18 Απριλίου, 2024
Όντως πολύ βιαστική,πήγε γ τσαμπουκι κ το σταματησε γρήγορα. Βαριέται γενικά και σε ξεπεταει. Και δεν την λες και τοπ μουναρα, απλα ωραια,Οπότε ούτε καν 2η. Υπάρχουν αξιόλογες που σέβονται τα λεφτα σου
review reaction 1 Hase
18 Απριλίου, 2024
Σωστος...μετρια πραγματα..οχι ασχημα..απλα δε σου δινει αυτο το " κατι παραπανω" για να επαναλαβεις...κι ετσι κοιτας αλλου..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3