Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 27 10
Sex Studio 104477
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθές , αποφάσισα να κάνω μια καταδρομική επιχείρηση και να ανέβω το βουνό , στην διαδρομή πολλές φορές είπα στον εαυτό μου 'που πας ρε μαλάκα , πας να κάψεις το 50αρι ' αλλά στην τελική όπως γράφω και στην υπογραφή μου ' Κανείς δεν μπορεί να με εμποδίσει να πηδήξω , ΘΑ ΓΑΜΗΣΩ' , έτσι και έγινε λοιπόν. Έχοντας ακούσει καλά λόγια για την συγκεκριμένη κατευθύνθηκα προς τον συγκεκριμένο οίκο , χτυπάω κουδούνι ανοίγει ο κύριος της υποδοχής και μου ανακοινώνει πως έχουν την Σαμπρίνα , του λέω πως έχω ακούσει τα καλύτερα αλλά δεν την έχω δεί οπότε να της πεί να σαλονάρει , πράγμα που έγινε , αφού μου ανακοίνωσε η υπηρεσία τα προγράμματα πέρασα με απλό πρόγραμμα στα 50 . Το δωμάτιο αρκετά καθαρό όπως και το σαλόνι του οίκου . Περίμενα 5-6 λεπτά μπορεί και λίγο παραπάνω την κοπέλα . Μπαίνει μέσα το κορίτσι και κυριολεκτικά μένω μέ το στόμα ανοιχτό , η Σαμπρίνα για όσους δεν την ξέρουν - αμφιβάλω πολύ να μην την ξέρει κάποιος , μονο εγώ δεν την γνώριζα μέχρι τώρα - , είναι μια πανέμορφη ξανθιά κοπέλα , ύψος 1,78 όπως η ίδια μου είπε ( στα πορνοτάκουνα πάνω ίσως φτάνει τα 2 μέτρα ) , είναι πολύ ανώτερη σε σχέση με τις τυχόν φωτογραφίες που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο . Στα τής 'επιχειρήσεως' τώρα , μπαίνει μέσα η κοπέλα και αρχίζεί το μπαλαμούτι κατ'ευθείαν απο 'μένα , τέτοιο σφριγηλό δέρμα δεν πίστευά οτι θα έπιανα ποτέ μου , εξαιρετικό , ενα κωλαράκι θεσπέσιο ' πετροκερασένιο ' θα το χαρακτήριζα , μουνί - κώλος εξαιρετική η θέα τους , βυζάκια κλασσικά , άφου με άφησε να την μπαλαμουτιάζω όσο ήθελα μέχρι να φτιαχτώ - πράγμα πανέυκολο με αυτά που έβλεπα - , της είπα να αρχίσει την γνωστή και καθιερωμένη πίπα ( με σκούφο εννοείτε) , πάρα πολύ καλό ρούφηγμα χαλαρωτικό και απολαυστικό , βλέποντας κατα την διάρκεια της πίπας οτι είναι αρκετά ψηλή σκεφτόμουν διακαώς πως μπορώ να την πάρω απορία που της την εξέφρασα με την ίδια να μου απαντάει ' Όπως γουστάρεις ' και να παίρνει την πρωτοβουλία να έρθει απο πάνω , έτσι και έγινε , και μπορώ να πώ πως ηταν εξαιρετική η ιδέα της . Αφού ανέβηκε και βρήκε ρυθμό χτυπιόταν με λύσσα πάνω στο καυλί , ενα θέαμα ανευ προηγουμένου , μια αίσθηση σκέτη απόλαυση , έπειτα την έβαλα στα τέσσερα και εκεί εξαιρετική , είναι άριστη επαγγελματίας και έσπασε την μέση της έτσι ώστε να είμαι πολύ άνετα και να μπαινοβγαίνω άνετα , δεν έκανε κλεψιές και λοιπές παγαποντιές . Το τέλος ήρθε σε στάση ιεραποστολική , ήθελα να βλέπω την καυλιάρικη φατσούλα της , πάνω στο πάθος όπως πηδούσα έκανα μία κίνηση να γλείψω βυζάκι , με απώθησε πολύ ευγενικά με το χέρι - άριστη επαγγελματίας - όπως προείπα , της λέω 'Όχι εεε?? ' και γελώντας έριξα 3-4 ισχυρές ' σμπρωξιές και τελείωσα βαθιά μέσα. Χρόνος 'επιχείρησης ' , λίγο πάνω απο 10 λεπτά . Συνοπτικά , για να μην κουράζω τους αναγνώστες , όχι μόνο δεν 'έκλαψα το 50αρι αλλά μπορώ να πώ πως το αξιοποίησα ορθά και σοφά , ηταν αυτό που χρειαζόμουν , έφυγα ανανεωμένος και ανάλαφρος . Στανταράκι πλεόν η συγκεκριμένη για 'μένα ( όσο μπορώ γιατί αν αρχίσω και δίνω 50 και 50 και αλλα 50 με βλέπω να μένω ταπί και ψύχραιμοςΧαχαχα!.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
-50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
539
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Johnny Red2, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2024
Αν περασεις καλα και το εισπραξεις αυτο δεν τα καις..χαλαλι..να δω ποτε να τη πατω κι εγω...δυσκολη η αναβαση στο βουνο..αλλα θα θυμηθω τα παλια...και με το παραπανω απ ο,τι διαβαζω...τα λεφτα ας ξοδευτουν..η ψυχολογια δε πρεπει να καει..αυτο ειναι που μετραει..γιατι αυτο μονο θα μεινει...
16 Απριλίου, 2024
Πριν τη κρίση όταν το βουνό είχε 7 με 8 σπίτια κ όταν στο σουπερμάρκετ καθαριζες με 30 Ε ήμουν τακτικός στο βουνό, ειδικά στη Αλεξία κ την Αλινα. Τώρα στα μπουρδελοστουντιο Λιοσίων κ Βεργας που έχουν ντουζιέρα στο 20αρικο
17 Απριλίου, 2024
Καμια σχεση τοτε...ειχε η βριλησσου πολυ ωραιες κοπελες..οπως η συγκεκριμενη, και τα 50 πραγματικα αξιζαν το κοπο...τωρα εχει πεσει το επιπεδο..και τα 50ευρα στα στουντιο μετρουν σαν 20ευρα...τωρα αυτα εκει στη βεργας και στη λιοσιων...μονο στουντιο δεν ειναι...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3