Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνεύρευση έγινε στο red night, ακριβώς από κάτω. Δεν υπάρχει σχετικό νήμα, οπότε γράφω εδώ.

Διαβάζοντας τις θετικές κριτικές αποφάσισα να περάσω με τη Μπάρμπαρα. Είναι Ιαπανίδα, σύμφωνα με την τσατσά, μελαχρινή, μέτριο ύψος, ζουμερή με ωραίο κώλο.
Έχει κάνει κάποιες πλαστικές στα χείλη και στο στήθος. Στα βυζιά έχει γίνει καλή δουλειά ωραία στην αφή, χωρίς σημάδια, αλλά δυστυχώς η ρώγα είναι ανύπαρκτη.
Η τσατσά ήταν πολύ ευγενική, παρόλο που πήγα 1 φορά κι έφυγα δε μ' έβρισε. Πέρασα με 70 € για πρόγραμμα με 69. Μιλάει αγγλικά και από ελληνικά τα βασικά, βγαίνει συνεννόηση.
Το δωμάτιο ήταν μεγάλο είχε μπανιέρα, ντουζιέρα, καναπέ με τραπεζάκι.

Έκανα ντους και αμέσως ήρθε το μωρό. Στην αρχή με ρώτησε όνομα, πόλη, ηλικία. Λέω είναι κοινωνική, ευγενική λογικά καλά θα πάει.
Γδύθηκε και άρχισε τις αγκαλιές και να βάζει την πούτσα μου στη βυζιά της. Όταν καύλωσα συνέχισε με καλή πίπα όχι πολύ βαθιά. Με ρώτησε αν θέλω να τη γλείψω, της είπα ναι και πήρε θέση.
Όταν τα έγλειφα έβγαζε ψεύτικες κραυγές και υποκρίθηκε οργασμό. Τη γάμησα ιεραποστολικά και cowgirl με καλή συμμετοχή.
Πήγαμε να τελειώσουμε με πίπα και αρχιδογλείψιμο, μου είπε ευγενικά ότι τελείωσε ο χρόνος και της έδωσα άλλα 40 € μετά από πρόταση της για 10 λεπτά επιπλέον.
Συνέχισε με πίπα πολύ καλή και dt αυτή τη φορά. Το τέλος ήρθε στα 4, όπου τούρλωσε εξαιρετικά την κωλάρα της και το θέαμα ήταν φανταστικό.
Με χαιρέτησε, μου έδωσε 1 φιλί στο μάγουλο και αποχώρησε. Μου έφτιαξε πολύ τη διάθεση και κατάλαβα ότι χρειαζόμουν 1 ανανέωση από τα στανταράκια μου.

Σε γενικές γραμμές ήταν πολύ καλή. Θα ξαναπεράσω σίγουρα. Υπερέβαλλε με τις κραυγές, αλλά προσωπικά το προτιμώ από το να έκλεινε τα μάτια σα να κοιμάται όταν τη γαμάς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2024
Όνομα κοπέλας
Barbara
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
267
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, Stef68, Random User 123 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2024
Έδωσες 110 γιούρο για ένα 20λεπτο βαριά-βαριά;; ???
16 Απριλίου, 2024
Πάντως το σαραντάρι το... τσίμπισε.
17 Απριλίου, 2024
70 και σου κάνει υπόδειξη στο 15-20 λεπτο; παραπάνω δε πιστεύω να πήγε με αυτά που έγραψες... Οπότε 110 για 25-30 λεπτα (αν ήταν και τόσο)... ωραία η τύπισσά, ωραίος και εσύ...
το dt γιατί δε σου το έκανε στην αρχή με τα 70; χώρια πηγαίνει το κασέρι;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3