Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287624
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Γυρνώντας από έξοδο, πέρναγα απέξω και έκανα στάση να δω τι υπάρχει. Ημερομηνία ενδεικτική. Ο δροσερός φαλακρός τσάτσος παρουσίασε την Αντριάννα, πολύ καλό, γυμνασμένο μιλφ 40-45 και λέω ας ρίξω ένα άδειασμα. Μάλλον Ελληνίδα (ή τουλάχιστον μιλάει άπταιστα ελληνικά). Είναι κορμάρα με φοβερό κώλο και σκυλόφατσα και κάνει sex show για να σε φτιάξει. Μέτρια πίπα και φτιαχτή συμμετοχή με γελοίες ατάκες (τι γαμιάς είσαι εσύ κλπ), δήθεν έχυσε στο 5λεπτο. Θα με ξενέρωνε αλλά επειδή μου άρεσε πολύ το σώμα της την εβαλα doggie να βλέπω κωλάρα, έδωσα γκάζι και άδειασα γρήγορα. Μετά άρχισε μια σουρεαλιστική συζήτηση μόνη της ότι η ζωή είναι δύσκολη, ότι δε βγάζει λεφτά γιατί ο κόσμος δε γαμάει και θα τα παρατήσει να πιάσει δουλειά σε μαγαζί, ότι η κυβέρνηση θα βάλει πιστωτικές κάρτες και θα κλείσει τα στούντιο και αισθανόμουν ότι άκουγα πάνελ του Γιώργου Αυτιά και περίμενα τις πληροφορίες για το πότε θα μπουν οι επικουρικές συντάξεις. Βιαζόμουν να φύγω αλλά επειδή τα έλεγε με πάθος και είμαι κύριος, την άφησα να τα πει κουνώντας καταφατικά το κεφάλι. Ο χώρος για τον πέο με παλιό κρεβάτι μικρή ντουζιέρα. Κερασάκι στην τούρτα ο τσάτσος που φεύγοντας μου έλεγε ατάκες "να μη μας ξεχνάς, να έρχεσαι να γαμάς" (τι να ξεχάσω δεν κατάλαβα, δεν είχα ξαναπάει σε αυτό το στούντιο ή με κορόϊδευε ή με μπέρδεψε με κανέναν άλλο). Προτείνεται για τύπους που θέλουν να συνδυάσουν σεξ με μια εμφανίσιμη μιλφ, με πολιτικές συζητήσεις και την αίσθηση ότι παίζουν σε σκετσάκι του Μάρκου Σεφερλή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2024
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Spieler
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
942
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 stadeos, Johnny Red2, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού