Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452951
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα. Πρώτη κριτική και δυστυχώς αρκετά αρνητική. Επίσκεψη στον οίκο καθώς έχω δει τις φωτογραφίες στο σάιτ. Εμφάνιση κοπέλας ό,τι βλέπετε στις φωτογραφιες. Πειραγμένα χείλη (δεν με πείρακαν καθόλου) και piercing στις ρώγες. Λοιπόν εδώ σταματάνε τα καλά. Μπαίνει στο δωμάτιο, την ρωτάω για να σπάσει ο πάγος από που είναι και τέτοιες @@, μου λέει τι σημασία έχει την ίδια πίπα θα σου έπαιρνα και ας ήμουν από Πακιστάν. Μου δείχνει τις ρώγες τις, μου λέει βλέπεις έχω piercing, τι λέω θα είμαι ευγενικός. Όχι δεν κατάλαβες μου λέει, καθόλου δεν θα τις αγγίξεις γιατί αν πάθω μόλυνση θα μείνω ένα μήνα εκτός και στον ένα μήνα βγάζω 15,000. Έχω αρχίσει και το κλαίω το 50ρικο. Σε πεσμένο μόριο μου λέει να βάλουμε προφυλακτικό. Λέω βάλε (να δούμε μπας και καταφέρω κάπως να τελειώσω). Αρχίζει πίπα και μαλακία την κοπάναγε και στην γλώσσα της, θέαμα που με έφτιαξε και έγινα πέτρα. Δεν πέρασε ένα λέπτο, βάζει τζελ και ανεβαίνει από πανω και μου ανακοινώνει πάμε έτσι και μετά θα αλλάξουμε. Βάζει λίγο πολύ την μίση μέσα της και βγάζοντας κάτι ακραία ψεύτικες κραυγές νόμιζε ότι γαμιότανε. 2-3 λεπτά βγαίνει και λέει πάμε στα 4. Προφανώς στήθηκε έτσι, ώστε να μην μπορώ να μπαίνω ολόκληρος και να δίνω και όσο ένταση θέλω. Εκεί κάτι πήγε να γίνει αλλά πάλι τίποτα. Γυρνάμε ιεροποστολικό, και ώσπου να στηθεί την έπαιζα πάνω από το προφυλακτικό. Το βλέπει, να αλλάξουμε το προφυλακτικό, δεν θέλω να την πιάνεις γιατί στο δικό μου μ@υνί μπαίνει και πρέπει να το προφυλάξω. Κάποιος μου κάνει πλάκα αναρωτιόμου. Πάμε ιεραποστολικό, τα πόδια λέει κάτω δεν μπορώ ψηλά. Αποτέλεσμα η μίση να μισομπαίνει μέσα. Δεν τελειώνεις μου λέει και πήρες και το απλό που είναι 15 λεπτά. Πάμε στα 4 της λέω να είμαι όρθιος εγώ (μπας και τα καταφέρω. Ναι είχα βάλει στόχο να τελείωσω). Όχι να σου πάρω πίπα απαντάει. Έκανε και εκεί την αγγαρεία βάζοντας το κεφαλάκι και παίζοντας την. Τη σταματάω, της λέω δεν γίνεται δουλειά και το λήγω. Της είπα δυο τρία λόγια και ότι δεν κάνει για την δουλειά, με έγραψε στην μύτη της που την έχει στο θεό, παρόλου που είναι 1,60 μαξ. Μου άφησε και σημάδια από κραγιόν στο στήθος. Βγαίνοντας μίλησα στην τσα2 που της είπα ότ η κοπέλα δεν κάνει διότι δεν σέβεται τον πελάτη και είναι στον κόσμο της. Μου έγνεψε με ύφος ότι καταλαβαίνει (και ότι μάλλον της το έχουν πει και άλλοι).
Συνοπτικά, η κοπέλα ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ. Καλύτερα να την τραβήξετε μ@λ@κία και να πετάξετε το 50ρικο στην τουαλέτα.
Αυτά από εμένα. Ελπίζω να γλίτωσα κάποιο κόσμο από την φολάρα που λέγεται Jenny.
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς.

Πραγματική Βαθμολογία (αν με άφηνε το σύστημα).
Εμφάνιση κοπέλας 8
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 1
Χώρος/καθαριότητα χώρου 6
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 7
Σχέση αξίας/κόστους 1

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2024
Όνομα κοπέλας
Jenny
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
91
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Yatoputso, Meraklis_4, DmtrsxXx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2024
Θα είχα βγει από το δωμάτιο και θα είχα ζητήσει τα λεφτά μου πίσω ...Με έπιασαν τα νεύρα μόνο που διάβασα την κριτική σου
review reaction 1 Α-Ω
07 Απριλίου, 2024
Την πάτησες ρε μύστη..
Και να πω ότι δεν τα έχουν πει:

https://www.bourdela.com/catalog/reviews-results/jr_girlname:%25CE%25A4%25CE%25B6%25CE%25BF%25CF%258D%25CE%25BB%25CE%25B9%25CE%25B1/listing:6617/

https://www.bourdela.com/catalog/reviews-results/jr_girlname:Jenny/listing:7111/

https://www.bourdela.com/catalog/reviews-results/jr_girlname:Julia/listing:7111/
07 Απριλίου, 2024
Η συγκεκριμένη δούλευε σε άλλη αλυσίδα για αρκετό καιρό με το ίδιο όνομα. Είχε το όνομα της φολας από εκεί. Όσοι είναι καιρό στους χώρους των studio την ξέρουν 100%. Στον Κηφισό ήρθε πριν μια εβδομάδα. Με το που το είδα είπα ωχ αυτήν έφεραν. Αλλά εντάξει σιγά όποιος ξέρει δεν πάει απλά μαζί της!
review reaction 1 Hase, Johnstef
07 Απριλίου, 2024
σιγά μη βγάζει 15Κ η πλαστική φλόμπα
μποϋκοτάζ στην κάρια να μείνει με τα piercing της να γίνει πλήστρα. Α στα διάλα πια...
καλά ρε κι εσύ δε μελετάς λίγο πριν ξοδέψεις τζάμπα και βερεσέ τα φραγκάκια σου; Αφού όλοι το λένε, είναι ζούδι, γίδι, κακή σκατογκόμενα και καριόλα...τι περίμενες δηλαδή;
review reaction 1 Enter_Analman, ScaRD
08 Απριλίου, 2024
moytro ν σ ρωτησω εσυ μετα απο αυτο και μετα απο την συμπερηφωρα κ τ τσατσας που δεν σ εδωσε φραγγα πισω
θα ξανα πηγενες σ αυτο τ μαγαζι????
08 Απριλίου, 2024
Είναι η ιδια Τζένι από Σ232 ΛΑ373 και Μελαντίας 50 , πήρε μεταγραφή Κηφισού μάλλον.Είναι γνωστή φόλα έχει πολλές κακες κριτικές
review reaction 1 Hase
08 Απριλίου, 2024
Αν και δεν μου αρέσουν οι πλαστικούρα και δεν την είχα στο ραντάρ,φίλος μύστης που την είχε πατήσει παλιότερα με ειδοποίησε αμέσως να έχω το νου μου.
Τέτοια φήμη έχει η κοπέλαΕυλόγησον
Κρίμα ρε φίλε αλλά δυστυχώς κι οι φόλες είναι στο πρόγραμμα!
08 Απριλίου, 2024
Ωραια εμφανιση..αλλα απο υπηρεσιες δενν...κριμα γιατι ξοδευεται ασκοπα κανεις..κι ειναι αρκετα αυτα που σκας σε στουντιο, με τα ιδια χρηματα αγοραζεις π.χ ενα καλο ρουχο και το χεις χρονια...να μην αξιζει το σεξ εστω το πληρωμενο??? Τι ηρθε να κανει στο Κ30 τωρα αυτη...αφου σε ολα τ αλλα μαγαζια κανεις δεν εμεινε ευχαριστημενος μαζι της..κι εγω μεταξυ αυτων..ειχα παει οροτουν γραφτουν ολα αυτα τα αρνητικα σχολια...
review reaction 1 astronaut80
08 Απριλίου, 2024
Η αλήθεια είναι δεν έκανα την μελέτη που έπρεπε. Μίλησε το κάτω κεφάλι και ότι ήταν 03:00 και βαριόμουν να τρέχω αλλού. Στην εν λόγω αλυσίδα πήγαινα/πάω σχεδόν αποκλειστικά για την Νίνα.
19 Απριλίου, 2024
Επρεπε να της πεις...κι αυτοι απ το Πακισταν το ιδιο γαμησι θα σου κανουν...αν εμεις δε σου κανουμε..
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10