Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565700
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Φίλτατοι συναγωνιστές, δοξασμένοι στρατιώτες της καύλας, καλησπέρα!
Είχα την ατυχή, όπως απεδείχθη, έμπνευση να συνουσιαστώ μετά τής ως άνω αναφερομένης κορασίδος, εμπνεόμενος από το παρουσιαστικό της ( ξανθιά, ράστα μαλί, γεροδεμένη, σφιχτό σώμα) .
Μόλις ήλθε στο δωμάτιο, αφού είδε ότι μιλάω καλά Ισπανικά, μου τα είπε όλα μόνη της χωρίς να την ρωτήσω. Είναι από την Παραγουάη, με μάνα Βραζιλιάνα, εξ ού και το θηλυκό της σώμα, 41 ετών κλπ...
Στα του αγώνα, προκαταρκτικά μηδέν, με ξαπλώνει στο κρεβάτι για πίπα, μου χάιδευε συνέχεια τον προστάτη, δεν δοκίμασε τίποτα παρά πέρα, που φυσικά θα αντιδρούσα έντονα, πίπα ούτε μισό λεπτό, και κατόπιν προτροπής μου τον ξαναεβαλε στο στόμα για ένα ακόμα περίπου λεπτό!!!
Λόγω του σωματότυπου της που.μου άρεσε αλλά και της δεδομένης καύλας μου, είχα καλή ανόρθωση, και αυτή τον πήρε μέσα της σε reverse cowgirl...μετά από λίγο γύρισε σε κανονική cowgirl ...όλα αυτά με έντονη την αίσθηση βιασύνης...μετά πάλι για λίγο ιεραποστολική, μέρα πισωκολητο στα όρθια για μισό λεπτό, και τέλος επέμεινε να της χύσω στα βυζιά παίζοντας μου μαλακία, κάτι που δεν μου αρέσει, αλλά έκανε το δικό της και με βιασύνη...
Αφού τελείωσα, της είπα ότι ήταν πολύ σύντομο, μου είπε ότι έχει εντολή στο απλό πρόγραμμα να τελειώνη στα 15 λεπτά...
Εν κατακλείδι: πίπα μηδέν, παρόλο που κάναμε 4 στάσεις δεν ευχαριστήθηκα καμμία, και τελείωμα που δεν μου αρέσει, και ούτε καν με ρώτησε...
Το μόνο κέρδος που είχα από αυτήν την ιστορία, ήταν τα παντοφλάκια που ήταν τα καλύτερα που έχω δει σε στούντιο ποιοτικά, τα οποία δεν είχα προλάβει να φορέσω μετά το μπάνιο, λόγω αφίξεως κορασίδος, και τα οποία τα πήρα για εκδίκηση!! Έτσι να πω ότι κάτι πήρα και εγώ!! Αφού δεν πήρα υπηρεσίες, πήρα τουλάχιστον τα παντοφλάκια!!!

Και τώρα κάτι γενικότερο: από τις δικές μου εμπειρίες, αλλά και από αυτές άλλων συναγωνιστών που διαβάζω, γενικά παίζει πολλή φόλα κυρίως από τις λατινες... και μου κάνει μεγάλη εντύπωση αυτό, γιατί σαν πρώην Αξιωματικός του Ελληνικού Εμπορικού Ναυτικού ταξείδευσα άπειρες φορές στις χώρες της Λατινικής Αμερικής, έχω πηδήξει κοπέλες από όλες αυτές τις εθνικότητες, μέχρι και Βραζιλιάνα έφερα στην Ελλάδα, και πάντα με πολύ καλές έως άριστες εντυπώσεις, είτε επρόκειτο για πουτανες είτε για γκόμενες..
Αναρωτιέμαι λοιπόν γιατί αυτό το φολιασμα που πέφτει από τις λατινες εδώ ..ας αφήσουμε το ότι και από εμφάνιση αυτές που έρχονται απέχουν παρασάγγας από τις καρακουκλαρες που κυκλοφορούν εκεί...
Τι να πω....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
466
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Leon k, Score73, Milfomaniac και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2024
Οι συγκεκριμένες κοπέλες που έρχονται από Λατινική Αμερική, είναι στη πλειοψηφία προϊόν traffiking! Σίγουρα, στην Ελλάδα μας, δεν θα έρθει η "αφρόκρεμα" αλλά η πλέμπα και σε καμία περίπτωση, μία αναβαθμισμένου τύπου ποιότητα. Δεν πρόκειται οι διακινητές των κοριτσιών να πληρώσουν πολύ μεγάλα ποσά για τη μεταφορά τους στην Ευρώπη, αφού με λίγα χρήματα προσπαθούν να πετύχουν μεγιστοποίηση των κερδών τους. Σκέψη καθαρά επιχειρηματική αλλά και κερδοσκοπική. Οι κοπέλες από Ρωσία και Ουκρανία και κατά δεύτερο λόγο αυτές από Δυτική και Κεντρική Ευρώπη, είναι πολύ καλύτερες σε εμφάνιση, "προσαρμόζονται" πιο εύκολα λόγω ίδιας ηπείρου και είναι πιο εύκολα χειραγωγίσιμες και διαχειρίσιμες από τις Λατίνες. Το μόνο στοιχείο που με εξιτάρει στις Λατίνες είναι οι μεγάλες κωλάρες που διαθέτουν και αποτελούν πρόκληση-πρόσκληση για γαμήσι στα 4. Μεγάλο τους μειονέκτημα, αυτό που ανέφερες στη κριτική σου: η εντελώς διεκπεραιωτική συμπεριφορά απέναντι στο πελάτη με υποψία "ξεπέτας", με άλλα λόγια, γαμήσι με...χρονοδιακόπτη!...
review reaction 1 Johnny Red2, BRAZILIAN
31 Μαρτίου, 2024
Φυσικα αν ειναι προιον traffiking δε περνας καλα, αφου δε θα τα εισπραξουν αυτες αλλα ο διακινητης τους...να δινεις σε μια χρηματα για να τα χαρει η ιδια και να περασεις κι εσυ γαματα λεω ναι!! σε αντιθετη περιπτωση προκειται για ενα απο τα μεγαλυτερα αλητικα εγκληματα...και πληρωνοντας εδω δε βοηθας τη κοπελα..αλλα πριμοδοτεις το διακινητη της...και αθελα σου..συμμετεχεις κι εσυ σε αυτο. Ουτε να το σκεφτομαι δε θελω
review reaction 1 Johnstef, dorcel, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
01 Απριλίου, 2024
Συνάδελφοι Dorcel και Hase, νομίζω ότι το θέμα του trafficking που καί οι δυο σας θιγετε, είναι ο κοινός παρονομαστής, ο παράγων που τα εξηγεί όλα, δηλαδή τόσο το φολιασμα, όσο και την πεσμένη διάθεση τους που δεν φτιάχνει ακόμα και όταν ακούν κάποιον να τους μιλαη στην γλώσσα τους, όσο και την γενική ασχήμια των κοριτσιών αυτών, σε σχέση με τους καυτούς κοριτσαρους που είχα μάθει τόσα χρόνια στην Λατινική Αμερική..μάλιστα η υπόθεση πουτανιά στην Λ. Αμερική έχει πολύ διαφορετική έννοια από ότι στην Ευρώπη...πολλές φορές δεν μπορείς να ξεχωρησης τις πουτανες από τις γκόμενες.. δεν ξέρεις αν πρέπει να τους δώσης χρήματα ή όχι... Έχω πολλές τέτοιες προσωπικές εμπειρίες... εκεί ζουν για τον έρωτα και ακόμα και αν είναι πουτανες όταν κάνουν σεξ το ξεχνάνε, και τα δίνουν όλα ...
Θυμάμαι μια χαρακτηριστική περίπτωση στην Βραζιλία, όταν ο Βραζιλιάνος υπεύθυνος του φορτίου μου γνώρισε μια υπέροχη στριπτιζέζ, ψηλή, ξανθιά, απίστευτο σώμα, που την πήρα στο καράβι...ενοθωθα υπέροχα μαζί της, καρδιά μικρού παιδιού, της άρεσε να μαγειρεύουμε μαζί, να παίζουμε τράπουλα, κλπ κλπ, σεξ καυτό πολλές φορές την ημέρα, και δεν ήθελε ούτε έξω από το καράβι να βγαίνουμε!! Ποτέ δεν έμαθα αν ήταν πουτανα ή όχι!! Πάντως όταν φύγαμε αυτή έκλαιγε, εγώ της έδωσα κάποια χρήματα όχι σαν πληρωμή για την συντροφιά της αλλά για να πάρη ότι θέλει και να με θυμάται...
Αυτά σας τα γράφω για να καταλάβετε το πνεύμα των λατινοαμερικανίδων. Όπου και να πήγαινα έκανα αμέσως φιλίες!! Ειδικά στην Κούβα, όπου και έκανα το διδακτορικό μου στα Ισπανικά (!!) Έχω και γνωστούς ανώτερου επιπέδου, π Χ. τον δήμαρχο του δήμου της 10ης Οκτωβρίου, του μεγαλύτερου δήμου της Αβάνας, τον Αντρέ διπλωμάτη της Κούβας στο Μεξικό και Ρωσία, κλπ κλπ .. είναι το κλίμα τέτοιο, που αν ταιριάζουν τα χνωρα σας κάνεις φιλίες που μένουν ..
Τώρα με αυτά που γράψατε περί trafficking, μου φαίνεται ότι δεν θα ξαναπάω με λατίνα εδώ....
review reaction 1 Leon k, dorcel, Hase και 2 άλλα μέλη
01 Απριλίου, 2024
Συμφωνώ με όλα τα σχόλια. Trafficking υπήρχε υπάρχει και θα υπάρχει. Οι πελάτες δεν μπορούν να γνωρίζουν τι συμβαίνει πίσω από τους καναπέδες και τα κρεβάτια. Αν και σε κάποιες περιπτώσεις κάνει καραμπαμ αν η κοπέλα είναι μπλεγμένη και την εκμεταλλεύονται. Όσες φορές η αντίληψη μου μου λέει ότι κάτι δεν πάει καλά σηκώνομαι και φευγω για 2 λόγους. Και για να μην στηρίζω εγκληματικές πράξεις αλλά και για μένα διότι πηγαίνω εκεί που πηγαίνω με δική μου ευθύνη και γνώση αλλά κοιτάω να περνάω και καλά δεν είμαι υποχρεωμένος να δίνω 50αρια για κατεβασμένα μούτρα. Επίσης δεν είναι στο χέρι μου όπως και δική μου δουλειά η καταπολέμηση του trafficking. Τέλος και τα ίδια τα μαγαζιά έχουν ευθύνη. Ας προσλαμβανουν κοπέλες που ασκούν το επάγγελμα από προσωπικη επιλογή. Μην ακούσω πως δεν υπάρχουν.... Πολλές είναι που κοιτάνε το ευκολο και γρήγορο χρήμα.... Όπως και το μαλλί και το νύχι να είναι στην πένα.. Με εκείνα και με τα άλλα ο κόσμος έχει ξενερωσει και δεν πολυ πατάει σε αυτους τους χώρους σε σχέση με άλλα χρόνια και μετά απορούν γιατί έχουν χάσει τους πελάτες.

Όσον αφορά το trafficking στα studio ειδικά στα γνωστά πιστευω οτι τα πραγματα είναι κάπως καλυτερα σε αντίθεση με Φυλής και Μεταξουργείο....
review reaction 1 dorcel, BRAZILIAN, Hase και 2 άλλα μέλη
02 Απριλίου, 2024
Υπαρχουν και περιπτωσεις που δεν κανουν μπαμ...μερικεα τις εχουν πλησιασει επιτηδειοι παριστανοντας το γκομενο τους εξω..και αυτες δεν εχουν καταλαβει οτι τις δουλευουν...αυτοι το κανουν με τροπο..για να γαμησουν δωρεαν και τους φανε λεφτα..κανουν δηθεν το γκομενο τους και οτι της στηριζουν...και ο,τι παρουν...το νταβατζηλικι εχει διαφορα προσωπα...κριμα γιατι υποψιαζομαι κοπελα που περναγα τακτικα μαζι της..και περναγα ομορφα..πως ισως και να ναι θυμα..διχως να το εχει καταλαβει...μου κακοφανηκε απιστευτα και μου χει κοπει πληρως καθε διαθεση...
review reaction 1 BRAZILIAN
02 Απριλίου, 2024
Hase στην συγκεκριμένη περιπτωση δεν της φταίει κάνας άλλος πλην του ίδιου της του εαυτού. Αυτό βέβαια ισχύει σε όλους τους ανθρώπους με επιρρεπή χαρακτήρα ανεξαρτήτως επαγγέλματος και μορφωτικού επιπέδου. Βέβαια με τις συγκεκριμένες κοπέλες δίνω μια παραπάνω ευθύνη διότι πραγματικά σε θέματα πονηραδας τις έχω για πολλα κλικ πιο πανω από τις γυναίκες της διπλανής πόρτας. Σε τέτοιους χώρους βλέπεις πολλά και μαθαίνεις πολλά. Προσωπικά πιστευω οτι όταν μια κοπέλα βλέπει τον πελάτη αν όχι την πρώτη έστω τη δεύτερη φορά τον έχει διαβάσει από πάνω μέχρι κάτω και ξέρει τι ρόλο βαράει γενικά. Με όσες είναι χρόνια στην Ελλάδα και τα ελληνικά τα μιλάνε καλά κάνω συζητήσεις μαζί τους. Άσε γάτες είναι μην το ψάχνεις. Οπότε πιστεύω πως πιο εύκολα μια τέτοια κοπέλα σου τρώει λεφτά παρά της τρως.... Βέβαια αυτό το σχόλιο απευθύνεται σε καταστάσεις που η κοπελα είναι σε αυτούς τους χώρους ασκεί το επάγγελμα και μετά η προσωπική της ζωή είναι όπως ενός μέσου ανθρώπου. Αν είναι μπλεγμένη και σε άλλες φάσεις και συναστρεφεται και με άλλους εκεί το πράγμα αλλάζει........
Πιστεύω με πιάνεις...
review reaction 1 Hase, BRAZILIAN
03 Απριλίου, 2024
Σ ευχαριστω πολυ γισ την απαντηση..εννοειται σε πιανω και συμφωνω πως αυτες επειδη εχουν μεγαλο μετρο συγκρισης και εμπειρια...διακρινουν πολυ περισσοτερα πραγματα απ το μεσο ορο των αλλων γυναικων εξω...τωρα η συγκεκριμενη δε ξερω αν ειναι θυμα..μου φαινεται ψιλοαπιθανο γιατι ειναι γατα..εδω μαλλον φταινε οι ιδιες που αρεσκονται και μπλεκουν με ρεμαλια εξω...Ευχαριστω πολυ για τη διαδικτυακη παρεα...ξερεις ειναι πραγματα που δε μπορεις να τα συζητησεις ευκολα με αλλους μονο με οσους εχουν βιωματα κοινα απ τους χωρους αυτους...
07 Απριλίου, 2024
Έχω περάσει με την Καρολίνα και δε μου έδωσε την αίσθηση ότι κάνει κάτι με το ζόρι. Ακόμα μια τυπική συμπαθητική λατίνα μου φάνηκε.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8