Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Alsu , ένα όνομα μια Ιστορία . Περαστικός σήμερα έξω από την γέφυρα της Λυκόβρυσης κ βλέπω στο κινητό Alsu . Την έχω ξαναπάρει παλιά κ με πρωκτικό (σταθερή αξία) .
Χωρίς να χάσω χρόνο μπαίνω στο στούντιο και λέω στη Τσατσα κατευθείαν Alsu, δίνω ένα 100ρικο γιατί πάντα μεγάλα προγράμματα παίρνω, Ντουζακι στη δωμάτιαρα κ παρακολουθούσα κ μια φοβερή τσόντα που btw το συγκεκριμένο μαγαζί παίζει φοβερές ταινίες . Μπαίνει το κορίτσι που παράδοξος με θυμήθηκε κ αρχίζει το πουτσο τρίψιμο στην κολάρα κ στην μουναρα της μπροστά στο καθρέπτη , στα όρια να μπω ακαποτα μέσα της , με ξαπλώνει κ ξεκινά ένα υπέροχο γλυφοκωλι κ μια deep πίπα που κόντεψα να χύσω . Την ξαπλώνω και αρχίζω να γλυφω με μανία την μουναρα της καθώς παίζω με το ένα δάχτυλο γατζο το μουνακι της . Σε κάποια φάση Νοιώθω να σπαρταράει και να υγραίνοντε τα δάχτυλα μου παραπάνω σηκώνομε της κλειδώνω τα πόδια ανοιχτά και της παίζω το μουνι με τρέλα κ μου σκάει ένα δυνατό ζεστό squirting κανωντας τα σεντόνια πουτανα . Με ξαναρχίζει στη πίπα βάζει κάποτα και αρχίζει ένα ξέφρενο cow μαζί με reverse αλλάξαμε κάνα δυο στάσεις ακόμη και της λέω θέλω να σε χύσω μωρό μου , γονατίζει ανοίγει το στόμα και της τα ρίχνω τα μισά στη μάπα και στο στόμα . Πλύθηκε στο καθρέπτη ξάπλωσε λόγο δίπλα μου χαιρετηθήκαμε με δυο γλυκά γλωσσόφιλα έκανα μπανάκι και έφυγα με το mini σφαίρατος και άδειος . Μάγκες να γαματε και να περνάτε ωραία , και όποτε μπορείτε να χαρίζεται στον εαυτό σας μικρά δορακια . Μην ξεχνάτε ποιοι είστε και το προσφέρετε .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Alsu
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
513
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΦΑΚΙΡΗΣ, rek_, Score73 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2024
Σου εκανε κωλογλυφαδα και στο καπακι γλωσσοφιλα;;;;; Αξιο και μερακλη σε βλεπω συναγωνιστη μου!!
review reaction 1 Stevedrake22
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1