Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 453173
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο εν λόγω χώρο μετά από σούαρε με φίλους.
Εμφανίζεται η Κιαρα με άλλες δύο κοπέλες. Χωρίς δεύτερη σκέψη την επιλεγω.
Στην αρχή απλή κουβεντούλα με θέμα τα τατουάζ μας.
Ξεκινάει με χάδια και καταλήγει στο πέρασμα του πλαστικού.
Η συνέχεια είχε τρεις στάσεις με το τελείωμα να έρχεται μετά από handjob / blowjob.
Γενικά πολύ ευγενική και χαμογελαστή κοπέλα. Αυτό που με εντυπωσίασε ήταν ότι ενώ με τελείωσε έκατσε και ασχολήθηκε με γλύψιμο για κάνα 5 λεπτό ακόμα... Συνήθως είναι οι κοπέλες της λογικής μπείτε, σκουπίστε, τελειώσατε. Ψάχνω τον τελευταίο μήνα να την βρω αλλά δυστυχώς δεν την βλέπω στο συγκεκριμένο μαγαζί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2024
Όνομα κοπέλας
Κιάρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 Johnstef, Johnny Red2, giorgiodelafuentes2 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2024
Εξαιρετική , απίστευτη , σοβαρή και ευγενική για ένα smooth Studiako πρόγραμμα !
review reaction 1 review reaction 3 Hase, Johnstef
30 Μαρτίου, 2024
Ολοι τα καλυτερα γραφετε..δε το αμφισβητω..ωστοσο εγω μαζι της δενν...βιαστικα μηχανικα πραγματα..δε ξερω..ετυχε? Και να μου λεγες ξαναπερνα δωρεαν..θα πληρωνα να παω αλλου
review reaction 1 Johnstef
31 Μαρτίου, 2024
@Hase

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Η Κιάρα ήταν από τις χειρότερες εμπειρίες μου με στουντιοκόριτσο. Είναι μεν κορμάρα - παρά το φτιαγμένο στήθος - αλλά τέτοια ντεκαβλέ συμπεριφορά σπάνια έχω συναντήσει σε κοπέλα.
Οπότε μάλλον δεν έτυχε μόνο μαζί σου.
review reaction 1 Hase
31 Μαρτίου, 2024
Johnstef...εχω παρατηρησει οτι σχεδον συμφωνουμε παντα σε ολα!!! Αυτη και για μενα το ιδιο...εντελως ...
review reaction 1 Johnstef
01 Απριλίου, 2024
Έχω άλλη άποψη
review reaction 1 Hase
10 Απριλίου, 2024
Προς fanouro...Ουάου!k..δεν αμφιβαλλω..πιθανον να μην εδεσε καλα μαζι μου..ισως να μην ηταν κι αυτη σε διαθεση τετοια..ισως να μην ημουν κι εγω...τυχαινουν αυτα!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6