Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 49 10
Sex Studio 113488
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο στούντιο του ισογείου. Χώρος πολύ καλός και περιποιημένοςΈτσι!.
Παρουσιασθηκαν δύο κοπέλες. Νεφέλη και Τατιάνα. Κλικ μου έκανε η πρώτη και προχώρησα.
Το δωμάτιο μεγάλο με στρογγυλό κρεβάτι.Η ντουζιέρα μικρή το μόνο μείον. Στα συν η ύπαρξη στοματικού διαλύματος.
Ειτοιμασθηκα και ήλθε και η Νεφέλη.
Πρόκειται για milf ,ψηλή με ωραίο πρόσωπο, μακρύ μαύρο μαλλί , βυζί τριάρι και καλό σώμα. Ρωσίδα,μιλά καλά Ελληνικά. Χαμογελαστή και πρόσχαρη. Ανταλλάξαμε στο όρθιο φιλιά .Φίλα στο στόμα,όχι όμως βαθειά γλωσσοφιλα.
Την ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισα να την φιλάω στο λαιμό και τα βυζιά.
Μου ζήτησε ναμαι κάπως απαλός στις ρώγες της , γιατί την πονάνε .
Κατόπιν με γύρισε ανάσκελα και ξεκίνησε αυτή .Οδήγησε στα @@@@ ,τα εγλυψε και κατόπιν ξεκίνησε την πίπα. Όχι κάτι το τρομερό και όχι μεγάλη διάρκεια. Σηκώθηκα στα γόνατα και της είπα να συνεχίσει την πίπα .Έκατσε πλαγιαστα και τοκανε.Η στάση της με διευκολύνει να χαϊδεύω το μουνι της . Ξυρισμένο με ένα μικρό τριχωτό τριγωνακι από πάνω .Έσκυψα και την γλυφομουνιασα για λίγο. Το μουνακι της απαλό σαν βελούδο Γερο-μύστης.
Κατόπιν έκατσε ιεραποστολικα και μπήκα μέσα της .Συμμετοχική σε όλη τη φάση.Την πηδούσα και την φιλούσα συγχρονως. Έφερα τα πόδια της στους ώμους μου και συνέχισα πιο δυνατά .
Της ζήτησα πισωκολητο.Μουπε πρώτα πλαγιαστο που έγινε και κατόπιν συνέχεια με Κατσικογάμης.
Στο Ασάλιωτα άρχισα να ανεβάζω ρυθμούς ,ενώ αυτή με παρότρυνε να την χύσω .
Έτσι ήλθε το τέλος Ναι!.
Σηκώθηκε φιληθηκαμε και μουπε πως θα με ξαναπεριμενει.
Η Νεφέλη είναι μια ωραία κοπέλα , πρόσχαρη και συμμετοχική .Δεν κάνει κάτι το σούπερ αλλά για τα δεδομένα των στούντιο είναι οκ.
Ναστε καλά Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.674
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Score73, maradona7, Jons000 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού