Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 438663
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη μου στην Μαρίνα έγινε προ λίγο ημερών. Είχα να επισκεφτώ αρκετό καιρό τον Κηφισό. Τελευταία συνάντηση ήταν με την Νίνα στις γιορτές. Ο λόγος που πήγα ήταν πρώτον ότι μου άρεσε η κοπέλα από τις φωτογραφίες, δεύτερον ήταν η ενδιαφέρουσα πρόσφατη κριτική ενός συναγωνιστή. Για τον χώρο τα ξέρετε πεντακάθαρος ως συνήθως!!! Μην κουράζω. Μπήκε η κοπέλα ήταν από την αρχή μέχρι το τέλος με το χαμόγελο. Προκαταρκτικά αρκετά τα οποία ξεκίναγαν με χαιδεματακια στο στήθος και στους μηρούς καθώς κουβεντιαζαμε ( η συννενόηση ήταν στα αγγλικά) στη συνέχεια φιλιά στο στήθος και κατέβαινε προς την κοιλιά. Φοράει σκούφο μια αρκετά τίμια πίπα. Δυο στάσεις όλες κι όλες πρώτα στα τέσσερα, η οποία πήγε να αποδειχθεί μοιραία γιατί είδα το τέλος να έρχεται γρήγορα, οπότε σταμάτησα και της ζήτησα να ανέβει αυτή από πάνω όπου και δέχτηκε με χαμόγελο. Αρκετά σκαμπανεβάσματα έχοντας θέα την οπίσθια μεριά της την οποία και έπιανα ταυτόχρονα δεν άργησε να έρθει το τέλος. Έκατσε κανα 5λεπτο τουλάχιστον για κουβεντουλα και κάποια στιγμή με αργούς ρυθμούς χωρίς να δείχνει ότι βιάζεται τα μάζεψε και έφυγε.

Μια αρκετά ευχάριστη συνεδρία με μια όμορφη κοπέλα, ψηλή γύρω στο 1.70 η οποία έδειξε να τιμάει και το απλό 50αρι. Πιθανόν να την ξανά τιμήσω στο μέλλον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
260
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Hase, Yatoputso και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2024
Μαλλον ειδες τη δικη μου κριτικη..παντως συμφωνησαμε! Γλυκια καλη παρουσια η Μαρινα, νομιζω αξιζει και επαναληπτικη.
review reaction 1 Johnny Red2
12 Μαρτίου, 2024
Ναι η δική σου κριτική ήταν.
review reaction 1 Hase, Johnny Red2
13 Μαρτίου, 2024
Thank you!
13 Μαρτίου, 2024
Οσο για τη...Νινα..που φυσικα συμφωνω οτι ειναι ωραια κ εμπειρη..ομως και για μενα 2η και φαρμακερη..δες μια καπως πιο παλια κριτικη μου στο κηφισου 30...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4