Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157531
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είναι η κορυφαία χειρότερη ιερόδουλη που έχω περάσει ..
Σίγουρα παίρνει αυτόν τον τίτλο ..

Πιστεύω είμαι εύκολος πελάτης χωρίς περιέργειες καθώς κ προσπαθώ ειδικά τις λατινες με λίγα ισπανικά κ φωτογραφίες από τη χώρα τους να τις ξεκλειδώσω κ να νιώσουν λίγο πιο άνετη
Προσπαθώ να σκεφτώ χειρότερη από αυτήν αν έχω περάσει στο μυλο στην Αθήνα στην επαρχία κ στις 101 χώρες που έχω πάει κ δυσκολεύομαι να σκεφτώ ....ίσως μια στη Σόφια πριν δέκα χρόνια στην περιοχή Ναντέζντα... Κοντραρονται...

Ας προστατέψει το μαγαζί το προϊόν του κ ας μερίμνησει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2024
Όνομα κοπέλας
Λουίζα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.348
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pezoporos, dorcel, Johnny Red2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2024
Καθιερωμένη μετάφραση μέσω γοογλε στη γλώσσα της κοπέλας αφού πολλές διαβάζουν

Ella es la peor prostituta por la que he pasado.
Definitivamente recibe ese título...

Creo que soy un cliente fácil y sin ninguna curiosidad ya que pruebo sobre todo los latinos con un poco de español y fotos de su país para desbloquearlos y que se sientan un poco más cómodos.
Estoy tratando de pensar en uno peor si he pasado por el molino en Atenas en el campo y en los 101 países en los que he estado y me cuesta pensar en uno... tal vez uno. en Sofía hace diez años en la región de Nadezhda...

Deja que la tienda proteja su producto y cuide
10 Μαρτίου, 2024
Αγαπητέ sex volcano, δεν χρειάζεται να μεταφράζεις τις κριτικές που γράφουμε εμείς οι πελάτες που πηγαίνουμε σ' αυτά τα μαγαζιά! Ο σκοπός μας αποκλειστικά και μόνο, είναι να "προστατεύσουμε" όλους εμάς για να γνωρίζουμε και να "προστατεύσουμε" το πορτοφόλι μας από οποιοδήποτε "κακό" ραντεβού προκύψει, όχι για να ενημερ΄ωνονται οι γυναίκες που εκδίδονται! Στο φινάλε, αυτές τη δουλειά τους κάνουν και πρέπει να την κάνουν, καλά. Σε αντίθετη περίπτωση, ας κάνουν κάτι άλλο...Εκείνες να "χάνουν", όχι εμείς...
review reaction 1 sex volcano
10 Μαρτίου, 2024
Επειδή είναι φόλα καλό είναι να το μάθει ότι είναι φόλα κ την κριτικάρουμε αρνητικά μπας κ βελτιωθει
11 Μαρτίου, 2024
Μα σου πω μία αλήθεια, η οποία μάλιστα, είναι "πικρή" για όλους εμάς: Δεν τις ενδιαφέρει καθόλου, πραγματικά, η γνώμη μας για όλες αυτές! Η μόνη επιδίωξη και ο σκοπός τους είναι το "παραδάκι" και μόνο! Γι ' αυτό το λόγο, ανέφερα ότι ήταν εντελώς άστοχο και άτοπο το να γράψεις κριτική στη γλώσσα της καθεμιας...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4